Onlar hayatının aşkını bulduklarını düşünüp evlendiler. Ancak mutlulukları uzun soluklu olmadı. Bazıları ayrılık nedenini geçimsizlik, bazıları aldatma, bazıları da şiddet olarak açıkladı. Göz önünde oldukları için evlilikleri gibi boşanmaları da magazin gündemini meşgul etti. 

HANDE ATAİZİ - FETHİ PEKİN

Hande Ataizi'nin Fethi Pekin ile yaptığı evlilik olaylı olmuştu. Pekin'in ailesi bu evliliğe sıcak bakmamıştı. Çift balayına giderken kavga edip ayrıldılar. Fethiye Göcek'e balayına gitmek için havaalanına doğru yola çıkan çift, yolda büyük bir kavgaya tutuştu. Hande Ataizi bavulunu alıp evine döndü. Evlilikleri sadece iki saat sürdü.

HAKAN MERİÇLİLER - AYŞE ACAR

Oyuncu Hakan Meriçliler ile Ayşe Acar, iki yıllık evliliklerini sonlandırdı. Ünlü çift, tek celsede boşandı. Boşanmaya, Acar’ın önceki evliliğinden dünyaya gelen ikizleri Defne ve Ege’nin eğitimi için Kanada’ya gitme kararı almasının yol açtığı ileri sürüldü. İddiaya göre ayrı ülkelerde yaşarken bu evliliği devam ettiremeyeceklerine karar veren çift, anlaşmalı olarak yollarını ayırdı.

HAKAN AYSEV - BANU KARACA

Hakan Aysev'in 5'inci evliliği de sona erdi. Geçen yıl ağustos ayında meslektaşı Banu Karaca ile görkemli bir düğünle dünya evine giren ve aşk dolu görüntüler veren Hakan Aysev'in mutluluğu uzun sürmedi. Çift, evlilikleri 1. yılını doldurmadan yollarını ayırdı. Boşanma haberini Banu Karaca sosyal medya sayfasından "Hakan Aysev'le evliliğimiz sona ermiştir" notuyla duyurdu. Hakan Aysev, 10 ayda tüp mide ameliyatıyla 60 kilo vermişti.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN-ONUR SAYLAK

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak, tüm çabalarına rağmen evliliklerini kurtaramadı. 6 yıl önce evlenen ve bu evlilikten ikiz çocukları olan Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak, aralarındaki krizi aşamadı. Çift tek celsede boşandı.

MEMET ÖZER-TÜLİN ŞAHİN

2005 yılında evlenen Memet Özer-Tülin Şahin çifti boşandı. Beykoz Adliyesi'nde anlaşmalı olarak tek celsede boşanan çift, birbirlerinden hiçbir talepte bulunmadı.

CEYDA-COŞKUN SABAH

Telefonuna gelen aşk mesajları üzerine 19 yıllık eşi Ceyda Sabah'ın Coşkun Sabah'a açtığı çekişmeli boşanma davasında taraflar anlaşarak boşandı.

AMBER HEARD - JOHNNY DEEP

2015 yılında evlendiler, 2017 yılında boşandılar.

ZEYNEP GÜLMEZ- TOLGA GÜLERYÜZ

Oyuncu Zeynep Gülmez ile yönetmen eşi Tolga Güleryüz boşandı. İki yıl evli kalan çiftin anlaşamadıkları için ayrıldıkları ortaya çıktı.

ECE ERKEN-SERKAN UÇAR

2014 yılında evlenen çift 2015 yılında boşandı.

BADE İŞÇİL-MALKOÇ SÜALP

2013 yılında evlenen çift uzun süren boşanma davasından sonra 2016'da yollarını ayırdı.

YEŞİM SALKIM-HAKAN ERATİK

2009'da evlenen çift, 2015 yılında ayrılık kararı aldı.

KEREMCEM-SEDA GÜVEN

2014 yılında evlenen çift 9 ay sonra boşandı.

NAZ ELMAS-EMRE KIRAMER

2015 yılında evlenen çiftin aşkları uzun sürmedi ve 6 ay sonra boşandılar.

TÜRKER İNANOĞLU - ZEYNEP MUTLU

Filiz Akın'ın Türker İnanoğlu'ndan olan oğlu İlker İnanoğlu 2013'te Zeynep Mutlu ile Miami'de evlenmişti. 2016 yılından bu yana çiftin ayrılacağı yönünde haberler çıkıyordu. Filiz Akın oğlunun yuvasını kurtarmak için çok uğraştı ancak 3,5 yıllık evlilik geçtiğimiz günlerde sona erdi. Böylece Zeynep Mutlu üçüncü, İlker İnanoğlu ise dördüncü evliliğini bitirmiş oldu.

TEOMAN - AYŞE KAYA

2013 yılında evlenen çift 2 yıl sonra boşandı.

ÖZGE BORAK - ATA DEMİRER

2012 yılında evlenen çift 2014 yılında boşandı.

ÇAĞLA ŞIKEL - EMRE ALTUĞ

2008 yılında evlenen çift 2015 yılında ayrılık kararı aldı.

KUTSİ - SİNEM BAYRAKTUTAR

2008 yılında evlenen çift, 2015 yılında yollarını ayırdı.

SERDAR BİLGİLİ - NAZLI ÇELİK

2015 yılında, Sevgililer Günü’nde Madrid’de nikâh masasına oturan Serdar Bilgili ve Nazlı Çelik Eylül ayında boşandı.

HELİN AVŞAR - SERHAN BORA

2016 Şubat ayında Serhan Bora ile sürpriz bir kararla dünyaevine giren Helin Avşar, 6 ay sonra boşanma kararı aldı.