Bir Zamanlar Çukurova Veli’nin gerçek adı ve bilgileri ise yazımızda sizlerle olacak.İşte merak edilenler haberimizde...

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Veli Kim? Bir Zamanlar Çukurova Veli’nin Gerçek Adı Ne?

Atv ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezonda en beğenilen yapım oldu. Reytinglerde de 12’e yaklaşan reyting payı ile ne kadar izleyicisi olduğunu da bizlere göstermiş oldu. Bir Zamanlar Çukurova geçtiğimiz bölümde Hünkar Hanım’ın yanına gelen Veli karakteri merak konusu oldu.

Veli aslında ilk bölümde de seyirci karşısına çıkmıştı. Züleyha’yı satmaya kalkan kişi Veliden başkası değildi. Kumar borcunu kapatmak için çalışıp didinen kardeşini para karşılığında satmaya kalkan Veli, Yılmaz’ın adamı vurup kardeşini de kaçırmasıyla şok olmuştu.

Züleyha ve Yılmaz ise Yılmaz’ın tanıdığı Gaffur’un yanına geldiğinde hayatlarında da yeni bir sayfa açılmıştı. İki kardeşiz diyerek yalan söyleyen Züleyha bu yalanın başına ilerde büyük bir bela olacağının farkında değildi.

Konakta çalışmaya başlayan ikili tam konaktan kaçmayı planladıkları zaman Yılmaz’ın adam öldürme suçundan tutuklanması ile her şey daha da karmaşık hale geldi. Yılmaz hapse girdi girmesine ama bir de idam edilecek olması Züleyha’yı mahvetti. Yılmazdan hamile olan Züleyha Hünkar’ın baskısıyla ve Yılmaz’ı idamdan kurtaracağım sözüyle Demir ile evlendi.

Demir kendini beğendirmek için türlü sürprizler yapsa da Züleyha’nın gönlünün sahibi hala Yılmazıydı. Züleyha’nın zengin olduğunu haber alan Veli ise konağın yolunu tuttu. Şermin ile sohbet eden Veli belli ki ondan etkilenmiş ve Şermin’e her şeyi anlatamaya hazır tavırlarıyla dikkat çekmişti.

Ä°lgili resim

Şermin gittikten sonra Hünkar ona para verip göndermeyi planladı. Çünkü onun para için geldiğini anlamıştı. Ancak Veli her zaman ki gibi daha da fazla para için çiğ tavuğu yerdi. Züleyha’nın dayısının oğluyum diye kendini tanıtan Veli ilerleyen bölümlerde konakta deprem havası estirecek

Bir Zamanlar Çukurova dizisi Veli’nin gerçek adı Mustafa Açılan.

Kanıt Ateş Üstünde adlı dizide canlandırdığı Ozan karakteri ile dikkatleri üzerine toplayan oyuncu 1987, İstanbul doğumludur. 178 cm boyunda ve 68 kg ağırlığında olan Açılan, balık burcudur.

Kazakistan’da İşletme Bölümünden mezun olan oyuncu bir taraftan da oyunculuk üzerine eğitim almış kendini yetiştirmiştir. Kanıt Ateş Üstünde dizisinin hemen akabinde Star Tv’de yayınlanmış olan Babamın Günahları dizisinde rol almıştır. Akademi 35 Buçuk’ta halen oyunculuk eğitimi devam etmektedir. Bir Zamanlar Çukurova dizisi Veli karakteri ile de belli ki adından söz ettirecektir.

 

 Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.