Bir Umut Yeter Damla kimdir sorusunun ardından sizlerle Bir Umut Yeter Damla’nın gerçek adı ve detaylar yazımızda sizleri bekliyor.

Fragmanlarıyla ve oyuncu kadrosuyla daha başlamadan merak konusu haline gelen Bir Umut Yeter dizisinde Damla, Derya’nın küçük kardeşidir.

Ailenin en küçüğü olması nedeniyle el bebek gül bebek büyümüş, bir dediği iki edilmemiş olan Damla, öksüz olmasına rağmen ablaları ona destek olmuş, annesinin yokluğunu hissetmemesi için çabalamıştır. Ancak ablası derya öyle olaylar yaşar ki maaile Derya ile ilgilenir. Bu durumda kendini değersiz hissetmeye başlayan Damla sevgi boşluğunu doldurmak için lise öğretmenine takılır.

Lise öğretmenini uyaran eniştesi Taner, Damla için çok çabalar. Damla’nın kısa sürede mahallede adı çıkar dokuza, inmez olur sekize. Dedikodulardan sıkılan Damla için üniversite bir kurtuluştur. Damla özgürce yaşamak ister ancak üniversiteden mezun olmasıyla babası onu kendi sahibi olduğu otelde çalışması için zorlar. Damla buna isyan etse de orada çalışan Arda’ya gönlünü kaptırır.

Bir Umut Yeter Damla’nın gerçek adı ise Feyza Civelek.

Meşhur senaristlerden olan Melis Civelek’in kızı olan Feyza Civelek, 1995 yılında dünyaya gelmiştir.

İstanbul doğumlu olan genç oyuncu ilk olarak Acemi Cadı adlı dizi ile adını duyurmuştur. Daha sonra Sihirli Annem dizisinde rol alan oyuncu, meşhur gençlik dizisi olan Kavak Yelleri dizisinde rol almış ve Naz karakterini canlandırmıştır.

Ä°lgili resim

Adını Feriha Koydum dizisinin oyuncu kadrosunda Lara karakteriyle kendine yer bulan oyuncu son olarak Güllerin Savaşı dizisinde rol almıştır. Bu dizinin senaristliğini de annesi yapmıştır.İstanbul doğumlu olan genç oyuncu ilk olarak Acemi Cadı adlı dizi ile adını duyurmuştur. Daha sonra Sihirli Annem dizisinde rol alan oyuncu, meşhur gençlik dizisi olan Kavak Yelleri dizisinde rol almış ve Naz karakterini canlandırmıştır.

Adını Feriha Koydum dizisinin oyuncu kadrosunda Lara karakteriyle kendine yer bulan oyuncu son olarak Güllerin Savaşı dizisinde rol almıştır. Bu dizinin senaristliğini de annesi yapmıştır.

Annesinin yazdığı bu dizide Çiçek karakteriyle beğeni alan oyuncu Bir Umut Yeter dizisinde de oldukça dikkat çekici bir karakter olan Damla Akar karakteriyle seyirciyle buluşacak. Güzel oyuncu 160 cm boyunda ve 55 kg ağılığındadır. 

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.