Beyaz Show ne zaman başlıyor? sorusu yeni sezonun başlaması akabinde çok merak edildi.  Beyaz Show ne zaman konusunda yapımcılardan son dakika açıklama yapıldı. Yeni sezon da tekrardan canlı yayın kararı alan namı diğer Beyaz, Beyazıt öztürk, yine kırıp geçireceğe benzemekte. Kanal D ekranlarının Cuma geleneği haline gelen Beyaz Show yeni sezon 27 Ekim Cuma akşamı ekranlardaki yerini alacak. 

BEYAZ SHOW NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Beyaz Show yeni sezonunda, geçtiğimiz sezonda yayınlanan formatına istinaden, tekrardan evlerimize canlı olarak gelecek. 1996 senesinde bu yana Cuma akşamalrını süsleyen reytingleri zorlayan show programında bu sezon neler yok ki!

BEYAZ SHOW YENİLENDİ

Geçtiğmiiz sezonlarda yaşanan Ayşe öğretmen olayı sonrasında reytinglerinde mevcut düşüşü gözler önünde olan ve geçen sene her hafta başka bi yerde çekşm yapılan formatı bu sene olamyacak. Değişikliklerin adeta sil baştan yapıldığı stüdyosunda, birbirinden farklı sürprizleriyle, sürpriz konuklarıyla ve de yepyeni komik tiplemeleriyle Beyaz Show yeni sezon 27 Ekim Cuma akşamı başlayacak. Beyaz Show yeni sezon yine aynı gün olan Cuma günleri olacakken yayınlanma saati de aynı saatinde başlayacak. 

BEYAZ SHOW SEZON FİNALİ ÇOK KONUŞULMUŞTU

1996 senesinden bu yana ekranlardaki yerini tazeliği ile koruyan Beyaz Show ne zaman başlayacak sorusunun cevabına istinaden, Beyaz Show2ın nasıl sezon final yaptığına da bir göz atalım. Bilindiği üzere Beyaz Show 9 Haziran Cuma günü ekranlarda son bölümü ile olmuş ve herkes Beyaz Show bitti mi? diye tüm yaz merakla beklemişti.  Beyaz Show sezon finali bölümnde de Bengü, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Funda Gürses konuk olmuştu. 

BEYAZ SHOW YENİ SEZON KONUKLARI

27 Ekim Cuma akşamı başlayacağı açıklanan Beyaz Show yeni sezon da yeni konuklar da belirlendi. Beyaz Show yeni sezon konukları sürpriz olarak açıklanmazken, yeni bölümlerinin artık eskisi gibi canlı yayın olması herkesi heyecanlandırıyor. 

BEYAZ SHOW TARİHÇESİ

Kanal D ekranlarında doğan Beyaz Show 1996'dan bu yana da aynı kanaldadır. Sadece 2000-2001 sezonunda program Star TV ekranlarında yer almıştır.  

BEYAZ SHOW DÖNÜM NOKTASI

2009 senesinde Beyazıt Öztürk'ün programı bitirip Star TV'de Ucunda 1 Milyon Var adlı bi yarışma programına başlamasıyla birlikte o dönem aldığı tepkiler çok ağır olmuş akabinde de Facebook'ta Beyaz Show'un tekrar yayına girmesi için bir grup kurulmuştur. Grubun sadece bir milyou geçtiği gözlemlenirken çok fazla yoğun istek üzerine Beyaz Show tekrardn ekranlara dönmüştür. 2005 yılından sonra programa çok sayıda dünya starı konuk gelmeye başlamış ve dönüm noktası da böyece oluşmuştur.