Beyaz Show şu sıralar Kanal D ekranlarında tekrardan canlı yayın ile aramıza geri döndü. 9 Haziran'da sezon finali yapan Beyaz Showkonukları ile bomba gibi yaptığı dönüşü ile milyonları adeta ekran başına topladı. Reyting rekorlarını kıran Beyaz Show, izleyenleri de adeta kırıp geçiriyor. 27 Ekim akşamı 23.05 itibari ile Beyaz Show Kanal D ekranlarından izlenmeye başladı. Yepyeni konukları ile birlikte Beyaz Show gerek skeçleri gerekse de eğlenceli dakikaları ile herkei kendine hayran bıraktı. Beyaz Show'u izleyemeyenler de Kanal D canlı yayını ile programı seyretti. Programa canlı yayın bağlantıları konusunda geçtiğimiz sezonlarda azizliğe uğrayan Beyaz Show, gösterdiği canlı yayın cesaretine tekrardan başladı. 

BEYAZ SHOW KANAL D İLE GERİ DÖNDÜ

Bir efsane adı ile Kanal D ekranarının adeta vazgeçilemzi olan Beyaz Show konukları arasında Acun Ilıcalı sivridilli tavrı ve bir o kadar da esprili hali ile herkesi güldürdü. 

 

BEYAZ SHOW KONUKLARI

Sezona merhaba diyen Beyaz Show konukları arasında Acu ılıcalı'dan başka İlk Öpücük filminin karakterleri bulunmaktaydı. En çok konuşulan isim Özge Gürel'de güzelliğinden ödün vermedi. Sempatik kişiliği ile tanınan Özge Gürel kimdir? diye herkes merakla aramaya başladı. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, sevilen şarkıcı Simge Sağın, "İlk Öpücük" filminin başrol oyuncuları Murat Yıldırım ve Özge Gürel, Beyaz Show’un yeni sezon ilk programına konuk oluyor.

13 EKİM'DE BAŞLAYACAKTI

Beyaz Show ilk olarak 13 Ekim'de başlayacak denilmişti. Ancak Kanal D Beyaz Show stüdyolarında baştan aşağı yepyeni bir dekor değişiminin mevcudiyeti programın başlamasına engel oldu ve Beyaz Show sadece bu yğzden 2 hafta gecikmeli başladı. Beyaz Show'da neler oldu konusu şu sıralar sosyal medya dahil, çok mrak edilmişken, tv başında olamayanlar Beyaz Show'u Kanal D canlı yaayını ile seyretti. 

SEZON FİNALİNDE NELER OLMUŞTU

Sempatik sunucu Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Show, 9 Haziran’da sezon finali yapmıştı. Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk- show programı "Beyaz Show"un sezon finalinde; Türk Pop Müziği’nin sevilen sesi Bengü, ekranın komik “3 Adam”ı Eser Yenenler, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve müthiş performansıyla Funda Gürses konuk oldu. Bengü, program boyunca yeni albümünden söylediği birbirinden güzel şarkılarla hem stüdyodakileri hem de ekran başındakileri etkilemeyi başardı. İbrahim Büyükak, sempatikliğiyle ve komikliğiyle yine herkesin ilgi odağı oldu. 

Okan Bayülgen ile geçtiğimiz sezonlarda eş zamanlı olarak program yapan Beyaz Show yerini kimselere kptırmamış ve Okan Bayülgen'in de programının bitmesine sebep olmuştu. İşte Beyaz Show yıllara damgasını vuran gelişemelri ile birlikte şu sıralar Kanal D ekranlarında

 ÖZGE GÜREL HAKKINDA

Özge Gürel 5 Şubat 1987 yılında İstanbul 'da doğdu. Silivrili bir ailenin kızıdır. Anne tarafı Selanik göçmeni, baba tarafı ise Çerkes kökenlidir. Liseyi bitirene kadar Silivri'de yaşadı. Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünü yarıda bıraktı. Önce oyunculuk sonra oyuncu yönetimi dersleri aldı. Kızım Nerede dizisinde Zeynep karakteriyle oyunculuk dünyasına adım atmıştır. Daha sonra Huzur Sokağı ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde oynamıştır. 2014 yılında Medcezir dizisinde Ada karakterini canlandırdı. Yine 2014 yılında Kiraz Mevsimi dizisinde başrol oyuncusu oldu ve Öykü karakterini canlandırmaya başladı. Kiraz Mevsimi dizisi 2015 yılında final yapmıştır. 2017 yılında da Yıldızlar Şahidim adlı dizide başrolü oynadı. Yıldızlar Şahidim dizisi 2017 yılında final yapmıştır.