Kanal D ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde farklı ünlü isimleri ağırlayan, ünlü sunucu Beyazıt Öztürk'ün sunduğu 'Beyaz Show' dün akşam sezon finali yaptı. Peki, reyting rekorları kıran 'Beyaz Show' programının konukları kimlerdi? Detaylar haberimizde...

Kanal D ekranlarında yayınlanan, ünlü sunucu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı "Beyaz Show" programı dün sezon finali yaptı. Program, dün ekranlara gelen bölümde eğlenceli anlara sahne oldu.

SEVİLEN PROGRAM 'BEYAZ SHOW'UN' KONUKLARI KİMLERDİ?

Magazin dünyasında adını sıklıkla duyduğumuz ünlü şarkıcı Bengü, TV8 ekranlarında yayınlanan ve sezon finaline giren '3 Adam' programının sunucuları Eser Yenenler, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve pop müziğinin ince sesi Funda Gürses Beyazıt Öztürk'ün sunduğu 'Beyaz Show' programına konuk oldu.

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Beyaz Show' programının ünlü sunucusu Beyazıt Öztürk ve ekibinin, '3 Adam' programının sunucusu Eser Yenenler için hazırladığı özel klip konuklara eğlenceli anlar yaşattı. Ünlü sunucu Eser Yenenler ve yakın dostu genç kızların sevgilisi Murat Boz, moda programında fenomen olan Nihal-Bahar Candan kardeşler ile villa partisinde yakalanmıştı.