Beren Saat Rolünü Bakın Kime Kaptırdı!

Ünlü oyuncu Beren Saat'in kabul etmediği rolü güzel oyuncu Özge Özpirinçci kaptı.

Beren Saat Rolünü Bakın Kime Kaptırdı!

Yeni sezonda 'Kadın' dizisinde ünlü oyuncu Beren Saat'in red ettiği rol, güzel oyuncu Özge Özpirinçci'nin oldu. Eylül ayında Fox TV ekranlarında başlayacak olan yeni dizide Bennu Yıldırımlar, güzel oyuncu Özge Özpirinçci'nin annesine hayat verecek.

KENAN DOĞULU'DAN AYLAR SONRA ROMANTİK PAYLAŞIM!

Kenan Doğulu, eşi Beren Saat için romantik bir paylaşımda bulundu. Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, eşi Beren Saat’le evliliklerinin üçüncü senesini sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğraflarla kutladı. Sosyal medya hesabından düğünden iki fotoğraf paylaşan sevilen şarkıcı Kenan Doğulu “Seni sevmeyi çok seviyorum bir tanecik sevgilim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. İyi niyet dilekleri için herkese çok teşekkürler” notunu yayınladı.

BEREN SAAT KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerden biri olan sevilen oyuncu Beren Saat, 1984 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Başkent Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olan ünlü oyuncu Beren Saat, oyunculuk yaşamına 2004 yılında 'Aşkımızda Ölüm Var' adlı dizi ile başladı. Ama oyunculuk anlamında ki asıl çıkışını, Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Aşk-ı Memnu' dizisinde hayat verdiği 'Bihter' karakteri ile yapan güzel oyuncu Beren Saat, aynı zamanda reklam projelerinde de boy göstermiştir. Ünlü oyuncu Beren Saat, geride bıraktığımız 2014 yılında ünlü şarkıcı Kenan Doğulu ile Los Angeles'da rüya gibi bir dünyaevine girdi.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri-->