Bensu Soral Çağatay Ulusoy'u Sosyal Medya Hesabından Sildi!

Ünlü oyuncu Bensu Soral, dizi biter bitmez sevilen oyuncu Çağatay Ulusoy'u takipten çıkardı.

Bensu Soral Çağatay Ulusoy'u Sosyal Medya Hesabından Sildi!

Son olarak Show TV ekranlarında yayınlanmış olan 'İçerde' dizisinde oynamış olan sevilen oyuncu Bensu Soral, dizi final yapar yapmaz ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy'u sosyal medya hesabından takipten çıkardı. Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy da karşılık olarak Bensu Soral'ı takipten çıkardı.

BENSU SORAL HAKKINDA ŞOKE EDEN BEBEK İDDİASI!

Show TV ekranlarında yayınlanmış olan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran ancak geride bıraktığımız günlerde mutlu sonla final yapan 'İçerde' dizisinde hayat verdiği 'Melek' karakteri ile büyük bir hayran kitlesi kazanan başarılı oyuncu Bensu Soral, tatilin keyfini çıkarıyor. Yoğun bir çalışma programından sonra final yapan 'İçerde' dizisinin Bensu Soral'ı aile saadeti yaşıyor. Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Hakan Baş ile beraber Amerika'ya giden güzel oyuncu Bensu Soral, sevgilisinin ailesiyle de zaman geçiriyor.

Güzel oyuncu Bensu Soral'ın geride bıraktığımız gün, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraftaki bebek ise bazı hayranlarının kafasında soru işareti bıraktı. Sevilen oyuncunun hayranları yaptıkları yorumlarda bebeğin, Bensu Soral ve Hakan Baş çiftinin çocuğu olabileceği iddiasını ortaya attı, ama gerçek kulislerde konuşulan bu iddia değildi. İsmi Niko Fatih olan bebek, Hakan Baş'ın abisi Gökhan Baş'ın oğlu. Yani Bensu Soral'ın uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Hakan Baş'ın yeğeni. Diğer yandan ünlü oyuncu Bensu Soral yaptığı son sosyal medya paylaşımı'nda UCLA'da (University of California) olduğunu ifade etti.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri-->