Moda camiasında en çok merak edilen konularından biri de ABD'li model Bella Hadid'in yüzünde estetik olup olmadığı. Her ne kadar Hadid estetik yaptırmadığını öne sürsede geçmişte çekilen fotoğrafları bunun aksini söylüyor.

21 yaşındaki Amerikalı manken Bella Hadid estetik konusu hakkında bir kez daha konuştu. Bella Hadid, "Yüzümde hiç estetik yok!" şeklinde açıklamalarda bulundu.

DOLGU YAPTIRMAKTAN KORKUYORUM

Bir dergiye verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulunan ünlü model: ''İnsanlar, güzelliğim için birçok estetik operasyon geçirdiğimi söylüyor ama istersen bunun doğru olmadığını anlamak için yüzümü tarayabiliriz. Dudaklarıma dolgu yaptırmaktan çok korkuyorum, yüzümün dağılmasını istemiyorum. Burnumun ve çenemin daha iyi görünmesi için sadece kontür uygulaması yapıyorum. İnsanların doğru kontür tekniklerini bilmesi hayat kurtarıcı'' dedi.

Geçtiğimiz ay İngiltere'nin başkenti Londra'da düzenlenen bir moda etkinliğine katılan Bella Hadid, sağ bacağındaki bandajla dikkat çekmiş. Hadid'in bileğini incittiği iddia edilmişti.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.