BBG Melih Bakın Şimdi Ne Halde!

BBG eviyle ünlenen kızların peşinden koştuğu Melih'in şimdiki hali görenleri şaşkına çevirdi.

Yıllar önce Türkiye'yi kasıp kavuran 'Biri Bizi Gözetliyor' programının birincisi Melih bakın şimdi ne halde. Bir ev içerisinde onlarca kişi, ve her yer kamerayla dolu. Hem de canlı olarak izlenebiliyor! İşte o gün Türk televizyonlarında yeni bir dönem başladı. Özellikle BBG’nin ilk yarışmacıları, adeta ülke gündemini değiştiriyordu. Bunlardan bir tanesi de 02 Melih olmuştu. O dönem herkes Melihçi ve Eraycı olarak ikiye bölünmüştü. Melih hem BBG evinden şampiyon olarak çıkmış, hem de popüler olmuştu.

YAPTIĞI İŞLER TUTMADI!

O dönem 20'li yaşlarının henüz başındaydı. O arada albüm çalışmaları yaptı. Yarışmadan ikinci olarak ayrılan Eray ile birlikte ortak bir dizide oynadı. Ancak yaptığı işler bir türlü tutmadı. 2000 yılında reyting rekorları kıran bir televizyon şovu sayesinde şöhret olan İzmirli Melih Değirmenci Güzelbahçe'de işletmecilik yapıyor. Popülerlik de yavaş yavaş azalınca ismi, TV’lerde hiç duyulmamaya başlandı. O da sonun da normal hayatına geri dönüş yaptı.

ŞÖHRETTEN BU YÜZDEN VAZGEÇTİ!

Türkiye 'de 2000 yılında izlenme rekorları kıran Biri Bizi Gözetliyor (BBG) reality şovunun unutulmayan ismi İzmirli Melih Değirmenci, geçmişteki şaşalı hayatını bir kenara bıraktı ve işveren oldu. Değirmenci, "İnsanların hayallerini süsleyen bir yaşam sürdüm. Halkımız benden sonraki hiç bir BBG şampiyonunu hatırlamazken beni hiç unutmadı. Ailemin desteği ve karakterim ile kaybolan yıldızlardan olmadım" dedi. BBG birinciliğinin ardından bir albüm, 2 dizi, 3 tane televizyon programı yapan ve müzik eğitimi için gittiği Kanada'da aşçılık okuluna yazılan Melih, artık İzmir 'in Güzelbahçe ilçesinde pide salonu işletmeciliği yapıp, 20 kişiye de iş imkanı sağlıyor.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR