Bay Yanlış Dizisi Yayından mı Kaldırılıyor?

Fox TV'nin yeni dizisi Bay Yanlış'ın yayından kaldırılma ihtimali hayranlarını üzdü. Kanal D dizinin yayından kaldırılması için önceki hafta İstanbul Adliyesi 7. Asliye Ticaret Mahkemesi’ne başvurdu.

 Bay Yanlış Dizisi Yayından mı Kaldırılıyor?

Kanal D'nin Bay Yanlış dizisi için ihtiyati tedbir kararı aldırmak istedi. Ancak mahkeme talebi yerinde bulmayarak reddetti.

Tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Önceki hafta İstanbul Adliyesi 7. Asliye Ticaret Mahkemesi’ne başvuran Kanal D, FOX’ta yayınlanan Bay Yanlış dizisi için ihtiyati tedbir kararı almak istedi. Ancak mahkeme talebi yerinde bulmayarak reddetti.

Kanal D 2 Temmuz’da bu kez 2. Asliye Ticaret Mahkemesi’ne başvurdu. “Bay Yanlış” dizisinin yapım şirketi Gold Film’e ayrıca 100 bin TL’lik manevi tazminat davası açan kanalın talebi bir kez daha reddedildi. Mahkeme, tedbir kararının yapılacak mahkeme sonrası kanalın haklılığının ispatı durumuna alınabileceğine karar verdi. Dizinin yapımcısı Faruk Turgut konu ile ilgili şunları söyledi; “Birileri işi gücü bırakmış, yayın durdurma kararı almak için uğraşıyorlar. 2’de olmadı bir de 17’de şanslarını denemek istemişler. Bu seferde olmadı. Benim bildiğim kanunlar her mahkemede aynıdır. Yine de siz bilirsiniz. Denemeye devam."

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR