Ekranların yakışıklı oyuncusu Barış Arduç'un rol alacağı yeni dizisi, büyük merak konusu oldu. Star TV'nin yeni sezon tanıtımında görülen yakışıklı oyuncu Barış Arduç'un yeni dizisi merak ediliyor. Mutlu sonla final yapan 'Kiralık Aşk' dizisi ile milyonların gönlünü kazanan başarılı oyuncu Barış Arduç'un yer alacağı ‘Yanımda Kal’ isimli aşk filminde eski rol arkadaşı Elçin Sangu ile birlikte oynayacağı açıklandı. Filmde Mert karakterine hayat verecek olan ünlü oyuncu Barış Arduç ardından da, Star TV'nin yeni tanıtımı için objektif karşısına geçti.

Star TV ekranlarında izleyici ile buluşacak olan bir dizide rol alacağı kesinleşen yakışıklı oyuncu Barış Arduç'un hangi projeyi kabul ettiği ise merak konusu oldu.

BARIŞ ARDUÇ KİMDİR?

Son olarak Star TV ekranlarında yayınlanmış olan 'Kiralık Aşk' dizisinde hayat verdiği 'Ömer İplikçi' karakteri ile halkın sevgilisi haline gelen yakışıklı oyuncu Barış Arduç, 1987 yılında İsviçre'de doğdu. Yakışıklı oyuncu Barış Arduç, oyunculuk kariyerinin dışında dalgıçlık, futbol, basketbol ve yüzme gibi birçok spor dalıyla da ilgilenmektedir. Terazi burcu olan ünlü oyuncu Barış Arduç, sosyal sorumluluk projelerine de destek vermektedir. Yakışıklı oyuncu Barış Arduç, oyuncu sevgilisi Gupse Özay'la uzun süreli birliktelikleri vardır. Ancak uzun zamandır birlikte olan çift hakkında, magazin dünyasında sık sık ayrılık haberleri çıksa da ünlü çift haklarında çıkan bu haberleri sürekli yalanlıyorlar.