Barış Arduç Kimdir? Boyu kaç Kilosu kaç Sevgilisi kim Aslen nereli?

Kiralık Aşk dizisiyle yıldızı parlayan Barış Arduç kimdir? Dizideki performansıyla çok beğenilen ve genç kızların sevgilisi haline gelen Barış Arduç hakkında detaylı bilgiler haberimizde...

Kiralık Aşk dizisiyle yıldızı parlayan Barış Arduç kimdir? Dizideki performansıyla çok beğenilen ve genç kızların sevgilisi haline gelen Barış Arduç hakkında detaylı bilgiler haberimizde...

BARIŞ ARDUÇ BİYOĞRAFİSİ
Adı Soyadı: Barış Arduç
Doğum Tarihi: 9 Ekim 1987
Nereli: İsviçre
Burcu: Terazi
Kilosu: 82  
Boyu: 1.87
Göz Rengi: Ela
Saç Rengi: Koyu Kumral
Eğitim Durumu: Lise Mezunu
Sevgilisi: Gupse Özay
Evli mi: Hayır
 Eşi: Yok
instagram Hesabı: www.instagram.com/arducbrs
Twitter Hesabı: twitter.com/baris_arduc
Facebook Hesabı: Yok

BARIŞ ARDUÇ HAYATI

Barış Arduç kimdir, nerelidir ve kaç yaşındadır. Sevgilisi var mıdır? Instagram hesabı bulunur mu? Birçok açıdan merak edilen  Barış Arduç'u  tanımaya ne dersiniz? Kiralık Aşk dizisinden tanıdığımız yakışıklı oyuncu; bu diziyle beraber şöhret basamaklarını tırmanmaya başladı. Barış Arduç ‘’Kiralık Aşk’’ dizisi ile birçok kişiyi ve özellikle genç kızları ekran başına kilitledi; büyük bir hayran kitlesi olan Barış Arduç oyunculuğu kadar yakışıklığı ve tavırlarıyla da  çok fazla gündemde yer alıyor.  Barış Arduç Kiralık Aşk dizisi ile meşhur olmasının yanı sıra; Gupse Özay ile yaşadığı büyük aşk tarafından da oldukça dikkat çekiyor. Dizilerin aranan isimleri arasında yer alan Barış Arduç; sevgilisi olan Gupse Özay büyük bir aşkla sevdiğini söylüyor. Gupse Özay da tanınmış oyunculardan  Deliha ile beyazperdede adını duyurması ile tanınan bir oyuncudur.

Barış Arduç 1987 yılında İsviçre'de dünyaya gelmiş aslen Arnavut olan bir ailenin ortanca çocuğu olan Barış Arduç üç kardeştir. İlkokul eğitimini Sakarya Gölcük'te tamamlayan daha sonra Ortaokulu Bolu'da okuyan Arduç; ise son sınıftayken ailesiyle beraber İstanbul'a taşınmıştır. Liseden mezun olduktan sonra Kayserispor Akademisi'ni kazanarak ilk yıl devam etmiş ancak okula adapte olamadığı için İstanbul'a geri dönmüştür. Aktif bir şekilde dalgıçlık, futbol, basketbol, hentbol, yüzme gibi birçok spor dalıyla uğraşmıştır. Türkiye Sualtı Sporları federasyonuna bağlı olan Şile'deki sahilde 8 yıl cankurtaranlık yapmıştır; sonrasında Ayla Algan ile tanışan Barış Arduç Ekol Drama da oyunculuk eğitimi alarak oyunculuğa adım atmıştır. Sadri Alışık tiyatrosunda transfer eğitimi almasından sonra; sonra 2011 yılında Dinle Sevgili ve Küçük Hanımefendi gibi dizilerde rol almıştır.


Barış Arduç Benim İçin Üzülme dizisi ve Bugünün Saraylısı dizilerinde de rol alarak oyunculuk yönünü geliştirmiştir. 2014 Kasımda vizyona giren Deliha adlı sinema filminde rol alan Barış Ardçuç şu sıralar Star TV'de yayınlanmakta olan Kiralık Aşk dizisinde Ömer İplikçi karakteri ile başrol oyuncusu olarak devam etmektedir. Barış Arduç 2015 yılında Derimod firmasının da reklam yüzü olarak; reklam hayatına adım atmıştır.  Barış Arduç 1.82 santim, boyunda 82 kilo ağırlığındadır.Terazi Burcu olan oyuncu oldukça çekici özelliklerini terazinin özelliklerinden almış.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR