Banu Alkan'dan Bülent Ersoy Hakkında Ortalığı Karıştıracak Bomba İddia!

Ünlü sanatçı Banu Alkan, Diva lakabıyla da anılan Bülent Ersoy hakkında ortaya flaş bir iddia attı.

Banu Alkan'ın Bülent Ersoy iddiası sosyal medyada büyük ses getirdi. Show TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden günden itibaren reyting rekorları kıran 'Dünya Güzellerim' adlı programda kavgaları bitmeyen ünlü sanatçı Bülent Ersoy'la sürekli tartışan Banu Alkan'ın "Bülent Ersoy erkekken bana asıldı." dediği öne sürüldü.

"BÜLENT ERSOY ERKEKKEN BANA ASILDI"

TV EM ekranlarında yayınlanan 'Her Şeyi Konuşalım' programında, sosyal medya hesabında Bülent Ersoy'a dair üstelik Banu Alkan tarafından çok konuşulacak bir iddia ortaya attı. Banu Alkan ünlü sanatçı Bülent Ersoy hakkında şu iddiayı ileri sürdü: "Bülent Ersoy erkekken bana asıldı. Ona pas vermedim, şimdi intikam alıyor" dedi.

''BAHAR ALKAN YALANLADI''

Sosyal medyada yayınlanan o paylaşım bir süre sonra silinirken, magazin dünyasının en çok takip ettiği isimlerinden olan sevilen sanatçı Bülent Ersoy'dan basın danışmanı aracılığıyla cevap geldi ve iddialar deli saçması olarak yorumlandı.Banu Alkan'ın kardeşi Bahar Alkan ise "Bunlar palavra… Ablam böyle bir iddiada asla bulunmadı. Bunlar hayal ürünü şeyler" açıklamasını yaptı.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR