TV8 ekranlarında yayınlanan 'İşte Benim Stilim' moda programında fenomen olan Bahar ve Nihal Candan kardeşler, Darüşşafaka Doğuş-Fenerbahçe maçında ortaya çıktı. Darüşşafaka Doğuş-Fenerbahçe maçını izleyenler arasında, '3 Adam' programının ünlü sunucusu Eser Yenenler'in evinde, ünlü şarkıcı Murat Boz'un da katılımıyla ihanet gecesine imza attıkları günlerce magazin dünyasında konuşulan, moda programında fenomen olan Bahar-Nihal Candan kardeşler vardı.

TÜM SALONUN DİKKATİNİ ÇEKTİ

TV8 ekranlarında yayınlanan 'İşte Benim Stilim' yarışmasında fenomen olan Nihal Candan'ın, Darüşşafaka Doğuş-Fenerbahçe maçında giydiği kıyafet herkesi şoke etti. Basketbol maçına üzerinde mini pembe bir elbiseyle gelen, eski 'Survivor' yarışmacısı Nihal Candan, tüm salonun dikkatini çekti. Nihal Candan'ın kız kardeşi Bahar Candan, Darüşşafaka Doğuş- Fenerbahçe basketbol maçından çok sayıda fotoğraf paylaştı. Bahar Candan'ın en çok göze batan paylaşımı ise 'Ben istediğimi alırlar' notunu yayınladığı fotoğrafı oldu.

Moda programında fenomen olan Bahar Candan, izlediği Fenerbahçe maçlarından sürekli basketbolcu Bobby Dixon'la ilgili paylaşım yapıyor. Yaptığı paylaşımlarda Fenerbahçe'nin yıldız oyuncusu Bobby'in fotoğraflarını çekip hayranlığını belirtiyor.