2005 yılında vizyona giren Babam ve Oğlum filmindeki oyunculuğuyla büyük beğeni toplayan Ege Tanman, artık delikanlı oldu. 16 yaşına giren Tanman, geçen günlerde Köstebekgiller filminin Bursa'daki galasına katıldı. Ailesiyle Bursa'da yaşayan Tanman, Bez Bebek dizisinde beraber oynadığı filmin yıldızlarından Asena Keskinci'ye destek verdi. Babam ve Oğlum'un Deniz'i Ege Tanman'ın sevgilisi de şaşırttı!

O ARTIK BÜYÜDÜ!

Çağan Irmak'ın 2005 yılında vizyona giren 'Babam ve Oğlum' filmindeki oyunculuğuyla büyük beğeni toplayan Ege Tanman, 19 yaşında bir delikanlı oldu. Türk halkı Ege Tanman'ı filmdeki boyundan büyük oyunculuğuyla tanıdı. Canlandırdığı Deniz karakteriyle daha o yaşında bir çok kişinin gönlünde tahta kurdu. Ardından, 2008'de Çocuk isimli filmde Hayko Cepkin ve Tuba Ünsal ile başrolleri paylaştı. 2007-2010 yılları arasında Bez Bebek dizisinde yer aldı. Şubat dizisinde de 3 bölüm oynadı.

a

KIZ ARKADAŞI BİLE VAR!

Leyla ile Mecnun dizisi ile de Erdal bakkal'ın çırağı ve Mecnun'un kankası Kaan olarak karşımıza çıktı. 19 yaşındaki delikanlı Ege Tanman, şimdilerde ise sosyal medyada sevgilisi ile paylaştığı fotoğraflarla hayranlarından büyük beğeni topluyor.