Azerbaycanlı Şarkıcı Azeri: Son Nefesimize Kadar Türkiye Diyeceğiz

Türkiye'nin Suriye ordusu ile ortak yürüttüğü Barış Pınarı Harekatına ünlü isimler destek olduklarını söylemeye devam ediyor. Azerbaycanlı şarkıcı Azerin de Instagram hesabından paylaştığı bir video ile Barış Pınarı Harekatı düzenleyen Mehmetçiğe destek oldu.

Tüm dünyanın yakından takip ettiği ve Trump’ın tehditler savurmasına rağmen düzenlenen Barış Pınarı Harekatına ünlü isimler sık sık destek mesajları yayınlamaya devam editör. Yusuf Güney, Demet Akalın ve Sinan Akçıl gibi ünlü isimler harekata destek olup konserlerini iptal ettiler.

Barış Pınarı Harekatına bir destek Azerbaycan’dan geldi. Azerbaycanlı ünlü şarkıcı Azeri, Instagram hesabından paylaştığı bir video ile Mehmetçiğe destek olduğunu açıkladı.

Azerin’in ‘Son nefesimize kadar Türkiye diyeceğiz. Peygamber ocağı olan Mehmetçiğimizi destekleyeceğiz.' dediği video oldukça ses getirdi.

‘BAYRAKLARIMIZ YAN YANA TÜRKİYE İLE AZERBAYCAN ARASINDA FARK YOK’

Azerin paylaştığı video ile binlerce beğeni ve yorum aldı. Ünlü şarkıcı paylaştığı videoda, ‘Sizleri Bakü'den selamlıyorum. Diyeceksiniz ki gecenin bu vaktinde ne oldu da Diyeceğim ki tüm kalbimle son nefesime kadar Mehmetçiğimizi, Türk silahlı kuvvetlerimizi, Barış Pınarı Harekatımızı Türkiyemizi desteklemek istiyorum ve sesimizi duyurmak istiyorum. Görüyorsunuz, bayraklarımız yan yana Türkiye ile Azerbaycan arasında hiçbir fark yoktur. Orası da bizim vatanımızdır, Azerbaycan'da bizim vatanımızdır. Bayraklarımız nice yıllar yan yana dalgalanacak ve tam desteğimizi Türkiye'miz olacak ve son nefesimize kadar Türkiye diyeceğiz. Peygamber ocağı olan Mehmetçiğimizi destekleyeceğiz. İnşallah bir hedefimiz var 'Turan, Kızıl Elma’ dedi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR