Avlu Hakan Kimdir? Gerçek Adı Ne? Oyuncu Hakkında Tüm Detaylar

Avlu dizisi Hakan kimdir? Hakan’ın gerçek adı ne? Yaşı, boyu, kilosu, daha önce rol aldığı diziler hakkında detaylı bilgiler haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle.

Avlu Hakan Kimdir? Gerçek Adı Ne? Oyuncu Hakkında Tüm Detaylar

Avlu dizisi Hakan kimdir? Hakan’ın gerçek adı ne? Yaşı, boyu, kilosu, daha önce rol aldığı diziler hakkında detaylı bilgiler haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle.

Avlu Hakan Kim?

Limon Film Yapımı Avlu 29 Mart itibariyle seyirci karşısına çıkacak. Fragmanları ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Avlu dizisinde Hakan, Deniz’in kocasıdır. Deniz ile üniversitede iken tanışan Hakan ona aşık olmuştur. Duyguları da karşılıklı olunca Hakan ile Deniz evlenmişlerdir. Çok mutlu olan çiftin evlendikten hemen sonra da kızları Ecem doğmuştur. Alkol bağımlılığı nedeniyle ailede şiddet de tam da bu zamanlar başlamıştır. 

Hakan yıllar önce ailesini kaybetmiştir. Annesinin boşluğunu ise ablası Nilgün doldurmaya çalışır. Müzisyen olan Hakan normalde aslında çok iyi bir eş ve babadır ancak alkol aldıktan sonra Deniz’e de Ecem’e de hayatı cehennem eder. Yıllardır hayalini kurduğu üne kavuşamayan Hakan, anne ve babasından kalmış olan mirasla idare etmeye çalışır. İçkinin etkisiyle yaptıkları ile Deniz’in hayatında derin yaralar açar. 

Avlu Hakan’ın Gerçek Adı

Hakan’ın gerçek adı Teoman Kumbaracıbaşı. Daha önce pazarda annesinden öğrendiği reçelleri satarak gündeme gelen oyuncunun Teonun Reçeli adıyla sattığı süt reçelleri meşhurdur. 1971, Arjantin doğumlu olan oyuncunun annesi Arjantinden babası ise Türktür. Henüz altı yaşında küçük bir çocukken Türkiyeye geldiğinde Türkçe konuşmayı bilmeyen oyuncu okulda öğrenmiştir. Kısa sürede Türkçeyi öğrenen oyuncu tiyatro kulüplerinde yer aldı. İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı Mühendisliği Bölümünden mezun olduktan sonra oyunculuk konusunda da eğitim aldı.

teoman kumbaracıbaşı ile ilgili görsel sonucu

 2004 senesinde Yazı Tura adlı sinema filminde rol alan oyuncu, bu filmde bir homoseksüeli canlandırmıştır. 2005 senesinde Aşka Sürgün adlı dizinin ardından, Kraft Dublaj Stüdyosu’nun kurucularından olmuştur. Eyvah Eyvah adlı dizide Demet Akbağ’ın canlandırdığı Firüze karakterinin aşık olduğu İspanyol birine hayat verdi. Gitar çalmaktan hoşlanan oyuncu şarkı söyleme konusunda da oldukça başarılı.  Acaipademler Grubunu kuran oyuncu ayrıca albüm de yaptı. Son olarak Fi adlı dizide ve Sevdanın Bahçesi adlı dizide rol almıştır. 


Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.


[N-#96337]

[N-#96300]
[G-#20993]
[G-#9949]
[G-#20362]

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR