Atv'nin Yeni Dizisi Şahin Tepesi'nin Çekimleri Başladı

Yönetmen Hilal Saral’ın kamera arkasında olacağı Şahin Tepesi dizisi için geri sayım başladı. Dizinin cast çalışmalarının devam ettiği dizi yeni sezona damga vuracak cinsten bir proje. Dizinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş belirmeye başladı. İşte Şahin Tepesi dizisi oyuncuları!

Atv'nin Yeni Dizisi Şahin Tepesi'nin Çekimleri Başladı

Yönetmen Hilal Saral, Ayşe için hazırladığım elek Erçel ve Afra Saraçoğlu’yla görüşme durumunda. Saral’ın Hande Erçel’i mi yok Afra Saraçoğlu’nu mu seçeceği meraklıdır. Aşk-ı Memnu ‘ve’ Kara Sevda ‘gibi sevilen yapımların yönetmeni Hilal Saral, Ay Yapım’a yeni bir dizi çekmek için hazırlık sıvadı.

80’li yıllara damgasını vuran yabancı dizi ‘Şahin Tepesi’nin uyarlaması olan yönetmenler cast çalışmalarına hız verdi. Dizinin başrol oyuncusu olarak Zerrin Tekindor’la anlaşan Saral, genç kadın oyuncu için Hande Erçel ile Afra Saraçoğlu’yla görüşmelere başladı. Saral görüşme neticesinde iki oyuncudan birine karar. Diziyi Melek Gençoğlu ve ekibi kaleme çalışıyor.

Dizi; İki kadının güç savaşlarıyla bu savaşın ortasında kalan iki gencin aşkları için verdikleri mücadeleyi anlatacak.

Yeni sezonun başarılı dizileri arasına girmeye aday olan Şahinler Tepesi’nin oyuncuları belli oldukça yazımız altına eklenecektir. İşte bilinen oyuncular; 

ŞAHİN TEPESİ OYUNCU KADROSU

ZERRİN TEKİNDOR

Ä°lgili resim

ESRA DERMANCIOĞLU

Ä°lgili resim

BORAN KUZUM

Ä°lgili resim

AYBÜKE PUSAT

Ä°lgili resim

LEYLA TANLAR

Ä°lgili resim

MURAT AYGEN

Ä°lgili resim

MUSTAFA MERT KOÇ

Ä°lgili resim

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

 

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR