TRT ekranlarında yayınlanan ve önümüzdeki hafta sezon finali yapmaya hazırlanan 'Diriliş Ertuğrul' dizisinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan'ın eşi Neslişah Alkoçların kız kardeşi Aslışah Alkoçlar'ın sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafı tüm gerçeği ortaya çıkardı. Sosyetik yakışıklı Hakan Sabancı ile ayrıldıktan sonra eski basketbolcu Kerem Tunçeri ile aşk yaşamaya başlayan sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar'ın, önceki gün sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf gözlerden kaçmadı. Tedavi olmak için gittiği ABD'de ameliyat olan usta sanatçı Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, yaklaşık olarak bir sene önce göğüslerine slikon taktırdığını ileri sürmüştü. Neslişah Alkoçların kız kardeşi Aslışah Alkoçlar, hakkında çıkan bu haberi kesin bir dille red etmişti.

Magazin dünyasının en çok talip edilen isimlerden biri olan Neslişah Alkoçlar, aşk yaşamaya başladığı sevgilisi Kerem Tunçeri ile çıktığı Fethiye tatilinde sosyal medya hesabından öyle fotoğraflar paylaştı ki, ünlü güzel de estetik olduğu ortaya çıktı.

KEREM TUNÇERİ KİMDİR?

Sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar'la aşk yaşamaya başlayan basketbolcu Kerem Tunçeri, 1979 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Basketbolcu Kerem Tunçeri, Türk Milli takımında önemli görevler almıştır. Milli takım turnuvalarında gümüş madalya kazanan basketbolcu Kerem Tunçeri, Türkiye Millî Basketbol Takımı'nı finale taşımıştır.