Sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar, eski sevgilisi zengin iş adamı Hakan Sabancı ile aşk yaşamaya başlayan Eliz Sakuçoğlu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar, geride bıraktığımız Perşembe akşamı eski sevgilisi Hakan Sabancı ve aşk yaşamaya başladığı stilist Eliz Sakuçoğlu ile Bebek’te karşılaşınca, olduğu mekanı terk etmişti. Ünlü stilist Eliz Sakuçoğlu, “Aslışah’ı görseydim selam verirdim. Kendisini çok severim” ifadelerini kullanmıştı.

Önceki akşam Etiler Da Mario’da yemek yerken magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıyan sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar, “Siz de Eliz Sakuçoğlu’nu seviyor musunuz?” sorusu karşısında “Beni polemiğe çekmeyin” cevabını verdi. Sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar, bu aşkı öğrenir öğrenmez Eliz Sakuçoğlu’nu sosyal medya hesabından silmişti.

ASLIŞAH ALKOÇLAR KİMDİR?

TRT ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kıran ve geride bıraktığımız haftalarda sezon finaline giren 'Diriliş Ertuğrul' dizisinin usta oyuncusu Engin Altan Düzyatan'ın eşi Neslişah Alkoçlar'ın kız kardeşi Aslışah Alkoçlar, 1993 yılında İstanbul'da doğdu. Türk sinemasının usta oyuncusu Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, henüz 15-16 yaşlarında milli sporcu olmuştur. Anne ve babasının ünlü olması nedeniyle, magazin dünyasının en sık takip ettiği isimler arasında yer alan sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar, tatil beldesi Çeşme'de açtığı butik otel'de işletmecelik yaptı. Böylelikle iş hayatına ilk adımını atmış olan ünlü güzel Aslışah Alkoçlar, şu sıralar farklı farklı isimlerle anılmaktadır. Yaşadığı çalkantılı aşk hayatını geride bırakıp ailesi ile birlikte Marmaris'te tatile çıkan sosyetik güzel Alkoçlar, şu sıralar kafa dinlemektedir.