Star TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, 'İstanbullu Gelin' dizisinde 'Süreyya' karakterine hayat veren güzel oyuncu Aslı Enver, ünlü şarkıcı Murat Boz ile yaşadığı ayrılıktan sonra ilk kez açıklama yaptı. Yakın arkadaşlarıyla çıktığı gecenin sonunda trafikte magazin muhabirlerinin objektiflerine takılan güzel oyuncu Aslı Enver, gazetecilerin ısrarlı sorularına daha fazla dayanamadı.

Reyting rekorları kıran 'İstanbullu Gelin' dizisinde 'Süreyya' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Aslı Enver "Biz ayrıldık. Aramızda kavga dövüş yok. Yaşanan olaydan önce ayrıldık. Moralim iyi." açıklamasını yaptı. Sosyal medya hesaplarında birbirlerini takip etmeye devam eden güzel oyuncu Aslı Enver ile ünlü şarkıcı Murat Boz'un, birlikte yer aldıkları fotoğrafları silmemeleri ise gözlerden kaçmadı.

'İstanbullu Gelin' dizisinde başrol oynayan güzel oyuncu Aslı Enver ile Murat Boz geride bıraktığımız 2016 yılının Ocak ayında aşk yaşamaya başlamış, geçtiğimiz aylarda da ayrılmışlardı. Ünlü çiftin, ayrılık nedeninin Murat Boz'un moda programında fenomen olan Bahar ve Nihal Candan kardeşler ile '3 Adam' programının ünlü sunucusu Eser Yenenler'in evindeki partiye katılması olduğu ileri sürülmüştü.