Reyting rekorları kıran 'İstanbullu Gelin' dizisi bu akşam sezon finali yapacak. Star TV ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kıran ve bu akşam sezon finali yapmaya hazırlanan ‘İstanbullu Gelin’ dizisinin başrol oyuncuları Özcan Deniz ve Aslı Enver, reyting rekorları kıran 'İstanbullu Gelin' dizisinin finali ve yeni sezonu hakkında önemli tüyolar verdi.

Geçirdikleri 'İstanbullu Gelin' dizisinin sezonunu yorumlayan ünlü oyuncu Özcan Deniz ve güzel oyuncu Aslı Enver, önümüzdeki Eylül ayında ekrana gelecek yeni bölümlerle ilgili önemli tüyolar verdi. Reyting rekorları kıran 'İstanbullu Gelin' dizisinde hayat verdiği  ‘Faruk Boran’ karakterinin evrensel bir erkek çocuğu olduğunun altını çizen ünlü oyuncu Özcan Deniz, “Faruk’u oynamayı seviyorum, kafamda çözemediğim soru işaretleri oluşmuyor. Bu da işimi kolaylaştırıp, korkmadan kendimi Faruk’a emanet edebiliyorum. Reyting rekorları kıran ‘İstanbullu Gelin’ dizisi aile kavramına köklü olarak yaklaşan bir dizi. Dizinin sezon finalinde seyirci, anneliği, babalığı, güveni ve korkuyu, insani boyutta bütün psikolojik taraflarıyla işlenmiş bir şekilde izleyecek. Ve gelecek sezona güçlü bir çengel atarak final yapacak” açıklamasını yaptı.

''GÖZYAŞLARINIZA HAKİM OLAMAYACAKSINIZ''

İlk kez gerçek olan bir hikâyeden yola çıkılarak yazılan bir dizide oynadığını belirten 'İstanbullu Gelin' dizisinin başrol oyuncusu Aslı Enver ise, “Bir zamanlar yaşamış olan birinin hayatını oynuyor olmak, farklı bir duygu. Süreyya da benim gibi çok olumsuz durumlarda bile olumlu bir şey bulmaya çalışıyor. Süreyya’yla neşemiz de benziyor sanırım” ifadelerini kullandı. Reyting rekorları kıran 'İstanbullu Gelin' dizisinin başarılı oyuncusu Aslı Enver, dizinin final sahnesini oynarken çok ağladığını ve seyircilerin de gözyaşlarına hakim olamayacağını sözlerine ilave etti.