Genç kızların sevgilisi Murat Boz ve 'İstanbullu Gelin' dizisinde 'Süreyye karakterine hayat veren ünlü oyuncu Aslı Enver’in ayrılığı herkesi şok etmişti. Ortaya atılan iddialara göre, Aslı Enver ve Murat Boz çiftinin bu ayrılığının nedeni ikincisi çekilecek olan ‘Kardeşim Benim’ filminin tanıtım çalışmasıymış... Her şey ünlü şarkıcı Murat Boz ve '3 Adam' programının ünlü sunucusu Eser Yenenler'in, TV8 ekranlarında yayınlanan ‘İşte Benim Stilim' moda yarışmasıyla fenomen olan Nihal Candan ve Bahar Candan'la aldattığı iddiasıyla başladı. Yaşanan ihanet gecesi sonrası ünlü şarkıcı Murat Boz, bu iddiaları yalanladı.

'İstanbullu Gelin' dizisinin başrol oyuncusu Aslı Enver uzun süre sessizliğini koruduktan sonra, “Olaydan 10 gün önce ayrılmıştık” açıklamasını yaptı. Murat Boz ve Aslı Enver çiftinin, birbirini hala sosyal medya hesaplarından takip etmesi ve ‘Kardeşim Benim' filminin ikincisinin çekilecek olması ortaya atılan iddiaların doğruluğunu güçlendirdi. Ünlü oyuncu Aslı Enver ve Murat Boz'un önceki akşam, Suadiye'de bir kafede birlikte görüntülenmesi haklarında çıkan reklam ayrılığı iddialarını kuvvetlendirdi.'KARDEŞİM BENİM' FİLMİNİN REKLAMI İÇİN BÖYLE DAVRANMIŞLAR!

Sosyal medyada birlikte çekilmiş fotoğraflarını kaldırmayan ünlü şarkıcı Murat Boz ve ünlü oyuncu Aslı Enver çifti, ikincisi çekilecek olan ‘Kardeşim Benim' filminin reklamı için böyle davrandıkları iddia ediliyor.