Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi ünlü şarkıcı Murat Boz’dan, Eser Yenenler'in evinde moda programında feneomen olan Nihal ve Bahar Candan kardeşlerle aldatıldığı için ayrıldığı konuşulan 'İstanbullu Gelin' dizisinde başrol oynayan ünlü oyuncu Aslı Enver, “Biz olaydan 10 gün önce ayrılmıştık. İhanet yok” açıklamasını yaptı.

Bursa’da çekimleri süren, Star TV ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kıran ‘İstanbullu Gelin’ dizisinin setinden zaman bulup İstanbul’a gelen başarılı oyuncu Aslı Enver, Etiler Papermoon’da akşam yemeği yedi. Mekandan tek başına ayrılan ünlü oyuncu Aslı Enver, gazetecileri karşısında görünce kısa süreli panik yaşadı. Güzel oyuncu Aslı Enver, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi ünlü popçu Murat Boz’un, yakın arkadaşı Eser Yenenler'in evinde moda programında fenomen olan Bahar-Nihan Candan kardeşlerle aldatıldığı iddialarıyla ilgili ilk kez açıklama yaptı.

Ünlü oyuncu Aslı Enver, “Biz, olaydan 10 gün önce ayrılmıştık. Bu nedenle ihanet yok” açıklamasını yaptı. Kendisinin ve ünlü şarkıcı Murat Boz'un sosyal medya hesaplarından fotoğraflarını hâlâ silmemeleri yönünde sorulan sorulara başarılı oyuncu Aslı Enver, “Dostça ayrıldık. Kavga dövüş etmedik ki silelim” cevabını verdi. Güzel oyuncu Aslı Enver, aynı dizede başrol oynadığı rol arkadaşı Özcan Deniz’le aşk yaşadığı iddiaları için ise, “Saçma bir iddia, yalan... Kesinlikle böyle bir şey yok” ifadelerini kullandı.