Yakışıklı popçu Murat Boz ve uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Aslı Enver, sevilen popçunun 'Kardeşim Benim 2' filminin çekimlerinden dolayı tatile çıkamadıkları için, ilişkileri yeniden çıkmaza girdi. Güzel oyuncu Aslı Enver, sevgilisi Murat Boz'la bu yaz yoğun iş temposundan dolayı tatile çıkamadıkları için canı sıkıldı ve sevgilisi Boz'u sıkmaya başladı. Murat Boz'un Çanakkale'de devam eden 'Kardeşim Benim 2' filminin çekimleri sona erdiğinde, ünlü oyuncu Aslı Enver'in başrolde yer aldığı 'İstanbullu Gelin' dizisinin çekimleri başlayacak. Çift, yine birlikte tatil yapamayacaklar.

ASLI ENVER'DEN MURAT BOZ AÇIKLAMASI!

Star TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kıran ancak geride bıraktığımız haftalarda sezon finali yapan sevilen dizi 'İstanbullu Gelin'de' Süreyya karakterine hayat veren güzel oyuncu Aslı Enver, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Murat Boz hakkında flaş açıklamalarda bulundu. İki ay önce ayrıldıktan sonra tekrar bir araya gelen genç kızların sevgilisi Murat Boz ve Aslı Enver yeni bir karar daha aldı. TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'İşte Benim Stilim' moda yarışmasında fenomen olan Nihal ve Bahar Candan kardeşler ve '3 Adam' programının ünlü sunucusu Eser Yenenler'in evinde organize edilen parti sonrası ayrılma kararı alan Murat Boz ve Aslı Enver çifti, barıştıktan sonra aynı evde oturmama kararı aldı.

Reying rekorları kıran 'İstanbullu Gelin' dizisinde oynayan başarılı oyuncu Aslı Enver, yakın çevresine şunları ifade etti: “Ayrı evlerde daha güzel gidiyor ilişki. Birbirimizi merak ediyoruz. Bir-iki ay böyle devam edeceğiz” dediği öğrenildi. Herkes ünlü çiftin bu kararını nereye kadar devam ettireceğini merak ediyor.