Ünlü ses sanatçısı Aşkın Nur Yengi, tekrar barıştığı iddia edilen eski eşi Haluk Bilginer’in 300 bin lira'ya satın aldığı yüzüğünü kimseye göstermedi. Bir balıkçıda akşam yemeği yiyen ünlü şarkıcı Aşkın Nur Yengi, parmağındaki yüzüğü ısrarla sakladı. Yüzük parmağını eliyle kapatan ünlü şarkıcı Aşkın Nur Yengi, koşar adımlarla aracına yöneldi.

Eski eşi Haluk Bilginer'in hediyesi olan 300 bin liralık yüzüğü 201 yılında boşanınca parmağından çıkaran ünlü şarkıcı Aşkın Nur Yengi, yüzüğünü önceki günlerde de takmıştı. Ünlü şarkıcı Aşkın Nur Yengi, "Yüzüğü sandıktan çıkarmışsınız" diyen muhabirlere "Ben size sandıktan bir şey çıkaracağım ama neyse..." yanıtını verdi.

AŞKIN NUR YENGİ KİMDİR?

Magazin dünyasının sık takip ettiği isimlerden biri olan Aşkın Nur Yengi, 1970 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1981 yılında eğitim hayatına devam ederken Onno Tunç orkestrasında Sezen Aksu'nun vokalisti olarak görev almaya başlayan ünlü şarkıcı Aşkın Nur Yengi, birçok albüme imzasını atmıştır. Ünlü şarkıcı Aşkın Nur Yengi, Türk Sineması'nın ünlü oyuncularından Haluk Bilginer ile 2006 yılında dünyaevine girdi. Bir kız çocukları olan Aşkın Nur Yengi ve Haluk Bilginer çifti, 2012 yılında boşandılar.

İLİşKİLİ GALERİLER