Ünlü futbolcu Caner Erkin ile sürpriz ayrılığının akabinde mahkeme mahkeme dolaşan Asea Atalay, kendini tekrardan mahkemede buldu. Asena Atalay,  Ocak 2016'da olaylı bir şekilde ayrıldığı eşi Caner Erki ile alakalı fotoğraflarının silinmesi talebiyle son dakika mahkemeye başvurdu. 

İNTERNETTEN FOTOĞRAFLARI KALKSIN TALEBİ

Futbolcu Caner Erkin ile evlilik döneminde çekilmiş fotoğraflarının internet üzerinden her yerden silinmesi talebi ile avukatı Beyza Sındıraç aracılığıyla İstanbul Sulh Ceza Hakimliği’ne başvuran Asena Atalay o fotoğrafların kendisini üzdüğünü ifade etti.

Asena Atalay, basında yer alan haberlerden yıprandığını ve çıkan haberlerle üzüntüsünün arttığını söyleyip “O yeniden evlendi. İkimizin evli olduğu döneme ait fotoğrafların internet sitelerinde yayınlanması hoş değil.” dedi. Asena Atalay ile Caner Erkin 2016’nın Ocak ayında boşanmıştı.

DAVA ÜSTÜNE DAVA

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’in, oğlu Çınar Erkin’in velayetinin eski eşi Asena Atalay’dan alınarak kendisine verilmesi için açtığı davanın görülmesine devam edildi. İstanbul Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmaya davalı Asena Atalay avukatıyla birlikte katılırken, Caner Erkin’i avukatları temsil etti. Duruşmada tanıklar dinlendi.

İlk olarak çiftin ortak çocuğu Çınar’ın, boş zamanlarında gittiği özel bir aile kulübü eğitmeninin tanık ifadesi alındı. Tanık Kübra Güleryüz, çalıştığı sürece ilişkin bilgiler vererek, “Çınar okula gitmediği günler ve boş zamanlarda bakıcısı Leyla Hanım tarafından çalıştığım kuruma getirilirdi.  Caner Bey haftanın 2-3 günü gelir Çınar ile oyunlar oynardı. Asena Hanım ise çalıştığı süreçte yalnızca 3 kere geldi. Bir keresinde Asena Hanımın, Çınar’ın bakıcısını arayarak,” Leyla, bugün Çınar sende kalsın ama kimseye söyleme” dediğini telefondan duydum” dedi.

CANLI YAYINDA GÖNDERMELER YAPIYORDU

Fenerbahçeli olduğu bilinen Magazin D Pazar sunucusu Asena Atalay, eski eşi Caner Erkin'e derbi maçından sonra gönderme yaptı. Asena Atalay, "Valla ben bugün çok keyifliyim. Sizi bilemeyeceğim!" diyerek programın açılışını yaptı. Derbide Fenerbahçeli taraftarlar top Caner Erkin'in ayağına geldiğinde yoğun protestoda bulunmuştu.