Geride bıraktığımız 2016 yılında oğlu Çınar'ın babası yıldız futbolcu Caner Erkin'den boşanan ünlü sunucu Asena Atalay, ayrıldıktan sonra attan inip, eşeğe bindi. Boşandıktan sonra lüks yaşamı geride kalan sevilen sunucu Asena Atalay, sonunda traktöre de bindi. Eski eşi Caner Erkin zamanında, lüks Lamborghini otomobillerinde poz veren sevilen sunucu Asena Atalay bu defa traktör üstünde fotoğraf çektirdi.

ASENA ATALAY'IN FOTOĞRAFI SOSYAL MEDYAYI SALLADI!

Kanal D ekranlarında 'Magazin D' programını sunan sevilen ünlü Asena Atalay'ın bu fotoğrafı, özellikle sosyal medyada 'Lamborghini'den indi traktöre bindi...' değerlendirmelerine neden oldu.ASENA ATALAY AÇTIĞI DAVAYI KAZANDI!

Magazin dünyasının en sık takip ettiği ünlü futbolcuları arasında yer alan Caner Erkin hakkında ‘Nafaka ödemiyor’ iddiasıyla 125 bin liralık icra takibi başlatan sevilen sunucu Asena Atalay’ın talebi, mahkeme tarafından onaylandı. Kanal D ekaranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Magazin D' programının ünlü sunucusu Asena Atalay ve yıldız futbolcu Caner Erkin, geride bıraktığımız 2016 yılında anlaşmalı olarak boşanmış ve mahkeme başarılı topçu Caner Erkin'in oğlunun annesi Asena Atalay'a ayda 10 bin lira yoksulluk nafakası ödemesine karar vermişti. Asena Atalay ise Aile Mahkemesi’nin verdiği karara rağmen eski eşi Caner Erkin'in nafakayı ödemediğini iddia ederek, avukatı Beyza Sındıraç aracılığıyla geride bıraktığımız 5 Ocak’ta İstanbul İcra Müdürlüğü’ne başvurdu. Ünlü sunucu Asena Atalay, 12 aylık nafaka bedeli olan 125 bin lira ve 5 bin liralık faizin ödenmesi için yıldız futbolcu Caner Erkin hakkında icra takibi başlattı.