'Arka Sokaklar' dizisinde oynayan ünlü oyuncu İpek Yaylacıoğlu Usta, yeniden anne olmak için gün sayıyor. Kanal D ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Arka Sokaklar' dizisinde 'Pınar' karakterine hayat veren ünlü oyuncu İpek Yaylacıoğlu Usta doğum için gün saymaya başladı. Yeniden anne olmaya hazırlanan güzel oyuncu İpek Yaylacıoğlu Usta, kucağına almaya hazırlandığı kızı için dün babyshower partisi düzenledi.

Reyting rekortmeni 'Arka Sokaklar' dizisinde Pınar karakterine hayat veren güzel oyuncu İpek Yaylacıoğlu Usta'yı, kucağına almaya hazırlandığı kızı için dün yaptığı babyshower partisinde eşi, ailesi ve yakın dostlarının yalnız bırakmadı. Güzel oyuncu İpek Yaylacıoğlu Usta, ailesinin ve dostlarının yalnız bırakmadığı partinin fotoğraflarını sosyal medya hesabı instagram üzerinden takipçileriyle paylaştı. Kaan isminde oğlu olan güzel oyuncu İpek Yaylacıoğlu Usta ve Hakan Usta çifti, dünyaya gelecek olan kızlarına Ece ismini verecek.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Arka Sokaklar' dizisi her Cuma günü saat 20:00'da izleyici ile buluşmaya devam ediyor.