Arka Sıradakiler Dizisinin Sert Kızıydı! Bakın Şimdi Ne Yapıyor?

Bir zamanlar fenomen olan 'Arka Sıradakiler' dizisinde, Özge karakterine hayat veren Sevda Dalgıç'ın son hali görenleri şoke etti.

Arka Sıradakiler Dizisinin Sert Kızıydı! Bakın Şimdi Ne Yapıyor?

Bir zamanların en çok izlenilen dizileri arasında yer alan Arka Sıradakiler'de Özge karakterine hayat veren Sevda Dalgıç'ın son hali görenleri şoke etti. Dizide hayat verdiği sert kız Özge'nin eski halinden adeta hiçbir iz kalmamış. Ünlü oyuncu Sevda Dalgınç'ın yeni imajını ve saçlarını görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

İşte ünlü oyuncu Sevda Dalgıç'ın herkesi şoke eden yeni imajı...Sarı saçlarından temelli döüş yapan güzel oyuncu Sevda Dalgıç, simsiyah saçları ve yeni tarzıyla kendine büyük bir hayran kitlesi oluşturdu.Daha önce oyunculuğu bıraktığını verdiği bir röportajda ifade eden Sevda Dalgıç , şimdilerde kurduğu oyunculuk atölyesi ile ilgileniyor.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan güzel oyuncu Sevda Dalgıç, yeni imajı ve fotoğraflarıyla takipçilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor.Sevilen oyuncu Sevda Dalgınç'ın, sosyal medya hesabında 52 bin takipçisi var.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR