Yıldız futbolcu Arda Turan, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Aslıhan Doğan ve yakın dostlarıyla bir mekanda sabaha kadar eğlendi. Ünlü futbolcu Turan, sosyal medya hesabından "Nazar değmeyecekse" notuyla romantik bir paylaşım yaptı.ARDA TURAN KARİZMAYI ÇİZDİRDİ!

Arda Turan ile uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Aslıhan Doğan önceki gün Bodrum'da magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. İskelede sakalaşmaya başlayan Aslıhan Doğan ve Arda Turan çifti, zaman zaman romantik anlar da yaşadı. Başarılı futbolcu Arda Turan, denize balıklama atlamak isterken, göbek üstü suya çakılınca karizmayı yerle bir etti. Türkiye'nin en çok kazanan futbolcuları arasında yer alan yıldız topçu Arda Turan'ın daha önceki tatillerinde de bu şekilde atlayışları uzun süre gündemden düşmemişti.

ARDA TURAN KİMDİR?

Özellikle sosyal medyada son zamanlarda adını farklı farklı ünlü isimlerle duymaya alışkın olduğumuz ancak yeniden barıştığı kız arkadaşı Aslıhan Doğan ile görüntülenen yıldız topçu Arda Turan, 1987 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Futbol yaşamına Altıntepsi Makelspor’da başlayan Turan, geride bıraktığımız 2015 yılında 34 milyon Euro (7 milyon başarı bonusları dahil) bonservis bedeli karşılığında, İspanyol takımı Barcelona'ya 5 yıllığına transfer oldu. Sevilen futbolcu Arda Turan, şu an da hala Aslıhan Doğan ile birliktedir.