Show TV ekranlarında yayınlanmış olan 'Emret Komutanım' dizisinde fenomen olan ünlü oyuncu Arda Kural, zor zamanları geride bıraktğını ifade ederek, ekranlara geri döndüğünü açıkladı. 'Nefrin' adlı korku filminin lansman gecesine annesi Gülnur Kural ve erkek kardeşi Aral Kural ile birlikte katılan sevilen oyuncu Arda Kural, yaşadığı zor günleri geride bıraktığını ifade etti.

"SEVENLERİM BENİ BİRAZ ŞIMARTTILAR"

Ekranları yarıda bıraktığını açıkladığını anımsatan ünlü oyuncu Arda Kural, “Sevenlerim ve hayranlarım beni biraz şımarttılar ve geri döndürdüler. Kayıtsız kalamadım kendilerine. Geri dönüşümle ilgili olumlu tepkiler aldım. Hiçbir şey yapmayınca manevi olarak da zorluk çektim, maddi olarak da. Şimdi toparlıyorum kendimi” açıklamasını yaptı.

''FİLM YAPMAK İSTİYORUM''

Tekrar filmlerde rol alıp almayacağı yönünde sorulan soruyu da cevaplayan ünlü oyuncu Arda Kural, “Oynayabilirim de, oynamayabilirim de ama artık film yapmak istiyorum. ‘Yazar’ adlı bir film yazdım. Hayatım değil, fakat benden bir takım şeyler bulunduran bir film. Onun çekimlerine başlayacağız yakında” dedi. Sevilen oyuncu Arda Kural, Tuğba Özay ve Metin Yüksel’in başrollerini oynadığı korku filmi 'Nefrin', 2 Haziran Cuma günü sinemaseverlerle buluşacak.