18 Ağustos 2019
  • Istanbul 19°
  • Ankara 17°
  • Izmir 21°
İmsak 04:33
Güneş 06:09
Öğle 13:13
İkindi 17:01
Akşam 20:07
Yatsı 21:36
BIST95.734
Dolar5,5847
Euro6,2105
Altın271,79

Arda Kural Hakkındaki O Gerçek Yıllar Sonra Ortaya Çıktı!

Ekranların sevilen oyuncusu Arda Kural hakkında, yıllardır bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı.

Arda Kural Hakkındaki O Gerçek Yıllar Sonra Ortaya Çıktı!

Yaşadığı rahatsızlıktan dolayı magazin dünyasının gündeminden uzun süre düşmeyen ünlü oyuncu Arda Kural’ın söylediğine göre kızı şu anda tam 7 yaşına girmiş ve eski eşi çocuğunu kendisine göstermiyormuş. Akşam gazetesi'nden Buket Kahraman 7 yaşındaki çocuğunu göremediğini belirten ünlü oyuncu Arda Kural'la ilgili eleştirel bir yazı yazdı.

Akşam gazetesi'nden Buket Kahraman 7 yaşındaki çocuğunu göremediğini ifade eden ünlü oyuncu Arda Kural'la ilgili eleştirel bir yazı yazdı.

İşte Buket Kahraman'ın ünlü oyuncu Arda Kural hakkındaki o yazsısı:

Magazin dünyasının gündeminden uzun süre düşmeyen ünlü oyuncu Arda Kural, geride bıraktığımız günlerde kendisiyle ilgili bir iddia ortaya attı. Söyeldiğine göre bizim kendisinden haberimiz olmadığı yıllarda bir evlilik yapmış ve o evliliğinden bir de kız çocuğu olmuş. Arda’nın söylediğine göre kızı şu anda tam 7 yaşına girmiş ve eski eşi çocuğunu kendisine göstermiyormuş. Buraya kadar her şeyi anlıyorum da neden bu açıklamayı filminin tanıtımı yapılırken anlatma gereğinde bulundu.

Arda’nın bugüne kadar ilginç açıklamalarına şahit oldum ama bu kadarına da şoke oldum. Açıklamaları ne kadar gerçeği yansıtıyor bilemiyorum. Sonuçta yeni filminin PR döneminde bu açıklamaları yaptığı için eminim ki benimle beraber birçok kişinin de aklına “PR söylemleri” olarak geliyordur. Ancak doğruysa da kendiyle ilgili yaptığı bu samimi açıklamayı yanlış bir zamanda yaptığını belirtebilirim.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri