Ekranların güzel ve başarılı oyuncusu Amine Gülşe'nin yeni projeleri için istediği ücreti duyanlar, şaşkınlığını gizleyemedi. Geride bıraktığımız günlerde ameliyat olduktan hemen sonra bir ayakkabı markasının reklam yüzü olan güzel oyuncu Amine Gülşe, reklam tanıtımında 400 bin TL aldı. Yıldız futbolcu Mesut Özil'in sevgilisi Gülşe, bundan sonra ki dizi projlerinden ise bölüm başına 30 bin TL isteyeceği öğrenildi. 

AMİNE GÜLŞE MESUT ÖZİL'İN AİLESİYLE TANIŞTI!

Show TV ekranlarında yayınlanmış olan, ver her yayınlandığı bölümde izleyicileri ekrana kilitleyen reyting rekortmeni 'Asla Vazgeçmem' dizisinde 'Nur' karakteri ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu Amine Gülşe, haklarında çıkan ayrılık söylentilerine inat, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Mesut Özil’in ailesinin içine girdi. 2014 yılında Türkiye Güzeli seçildikten sonra, magazin dünyasının sıkça takip ettiği isimlerden biir olan ünlü oyuncu Amine Gülşe, geçtiğimiz haftalarda yıldız futbolcu Mesut Özil’in yengesini evinde ağırladı.

Ekranların sevilen yüzü Amine Gülşe, haklarında çıkan ayrılık haberlerine inat uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Mesut Özil’in ailesinin içine girdi. Ünlü oyuncu Amine Gülşe, geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Mesut Özil’in yengesini evinde ağırladı.