Geride bıraktığımız günlerde hastaneye kaldırılan ve ameliyata alınan sevilen oyuncu Amine Gülşe, sosyal medya hesabından sağlık durumuyla ilgili mesaj yayınladı. Ameliyattan sonra normal odaya alınan ünlü oyuncu Gülşe, sosyal medya hesabından hastane odasında çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Yıldız futbolcu Mesut Özil'in sevgilisi Gülşe, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına, "Bu zor geçen günlerimde beni yalnız bırakmadınız beni arayan ve destek olan herkese çok teşekkür ederim. Çok şükür iyiyim" notunu düştü.AMİNE GÜLŞE MESUT ÖZİL'İN AİLESİYLE TANIŞTI!

Show TV ekranlarında yayınlanmış olan, ver her yayınlandığı bölümde izleyicileri ekrana kilitleyen reyting rekortmeni 'Asla Vazgeçmem' dizisinde 'Nur' karakteri ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu Amine Gülşe, haklarında çıkan ayrılık söylentilerine inat, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Mesut Özil’in ailesinin içine girdi. 2014 yılında Türkiye Güzeli seçildikten sonra, magazin dünyasının sıkça takip ettiği isimlerden biir olan ünlü oyuncu Amine Gülşe, geçtiğimiz haftalarda yıldız futbolcu Mesut Özil’in yengesini evinde ağırladı.

Ekranların sevilen yüzü Amine Gülşe, haklarında çıkan ayrılık haberlerine inat uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Mesut Özil’in ailesinin içine girdi. Ünlü oyuncu Amine Gülşe, geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Mesut Özil’in yengesini evinde ağırladı.