Alişan'dan Nişanlısı Eda Erol Hakkında Flaş Karar!

Ünlü sunucu ve türkücü Alişan, nişanlısı Eda Erol hakkında herkesi şoke eden bir açıklamada bulundu.

Ünlü sunucu ve şarkıcı Alişan, nişanlısı Eda Erol için 'terliklerimi ayağıma getirecek' ifadelerinden sonra sosyal medyanın ve magazin dünyasının bir anda gündem konusu olmuştu. Eleştiri oklarının hedefi olan sevilen şarkıcı Alişan, hakkında çıkan haberlerin ardından açıklama yaptı. Alişan, "Bundan sonra nişanlımla ya da ilişkimle ilgili yanlış anlaşılmalara meydan vermemek için tek bir kelime etmeyeceğim" ifadelerini kullandı.

Dünyaevine girmeye hazırlanan ünlü türkücü Alişan'ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde: "Eğer evleneceğim ve sevdiğim kadınla ilgili 'Çok seksi, çok alımlı, istediğini yapabilir, dizilerde istediği gibi öpüşür sevişir, işidir saygı duyarım' ya da 'bir erkekle tatile de çıkabilir, yemeğe de gidebilir' deseydim 'Çok hoş, ne kadar da tatlı bir çocuk' mu diyecektiniz? O zaman sizin tabirinizle nişanlımı gömmüş değil de çok ileri görüşlü, çok centilmen, çok Avrupai bir adam mı olacaktım? dedi.

''HERKES DE BANA SAYDI DUYACAK''

Herkes kendi işine, kendi sevdiğine, kendi ilişkisine baksın lütfen. Ayrıca ben 'Eda çok guzel birisi olsaydı evlenmezdim' demedim! Benim için benim sevdiğim kadın dünyanın en güzel kadınıdır, her zaman da bu boyle olacak. Ben nasıl herkesin evliliğine, giyimine kuşamına, hayat görüşüne saygı duyuyorsam herkes de bana saygı duyacak! Ben babamdan atamdan böyle gördüm ve ömrümün sonuna kadar da hiçbir şey beni değiştiremeyecek!

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR