Ünlü şarkıcı ve sunucu Alişan ile ATV ekranlarında yayınlanan 'Esra Erol'da' izdivaç programının ünlü sunucusu Esra Erol'un kardeşi Eda Erol, Tarabya'da düzenlenen sade bir törenle nişanlandı. Geride bıraktığımız Nisan ayından beri birlikte olan sevilen sanatçı Alişan ve Eda Erol, sessiz sedasız nişanlandı. Türkücü Alişan daha önce yaptığı açıklamalarda bayramdan sonra kız isteneceğini, önümüzdeki kasım ayında ise nikah yapacaklarını bildirmişti.

ALİŞAN VE EDA EROL İLK ADIMI ATTI

2 sene önce ünlüler camiasına verilen iftar yemeğinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a evleneceği sözünü veren ünlü şarkıcı ve sunucu Alişan, bu sözü tutma yolunda ilk adımı attı.

Sevilen oyuncu Alişan'ın yakın arkadaşı iki çocuk annesi Çağla Şıkel, Tarabya'da yapılan nişan töreninde çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü manken Çağla Şıkel paylaşımın altına 'Can yoldaşım benim dostum, arkadaşım, kardeşim, partnerim, gudum bir ömür dünyalar güzeli edamızla mutlu olmanı yürekten diliyorum... Seni diil artık sizi çok seviyorum diyeceğim çünkü siz artık birsiniz. Hep mutlu olun ve hep bugünkü gibi bakın birbirinize' notunu düştü.

İLİşKİLİ GALERİLER