Ekranların sevilen sunucusu ünlü şarkıcı Alişan ile ATV ekranlarında izdivaç programı sunan Esra Erol'un kardeşi Eda Erol'un nikah tarihleri belli oldu. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde milyonlar tarafından ilgiyle izlenilen 'Elif' diziside oynayan Eda Erol ile, geride bıraktığımız nisan ayından beri birlikte olan sevilen şarkıcı Alişan, "Zaten aileler tanıştı. Ramazan Bayramı bitince kız istmeye gideceğiz. Nikah, kasım ayında olacak” açıklamasını yaptı.

En sık takip edilen ünlüler arasında olan Alişan, "Yıllardır en büyük hayalim, düğünümde İbrahim Tatlıses’in sahneye çıkmasıydı. Maalesef, olamayacak. Ama Sibel Can sağolsun kırmadı, düğünümde konser verecek.'' ifadelerini kullandı. Evlilik hazırlıkları yapan Alişan, geride bıraktığımız günlerde Huber Köşkü'nde katıldığı iftar davetinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı düğününe davet etmişti.

EDA EROL KİMDİR?

ATV ekranlarında 'Esra Erol'da' izdivaç programını sunan ünlü sunucu Esra Erol'un kız kardeşi Eda Erol, 1986 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Yallı Çalgılar Bölümü’nden mezun olan oyuncu Eda Erol, farklı farklı dizilerde boy göstermektedir.