Alişan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 'evleneceğim' sözü vermiş, sürenin bitimine kısa bir süre kala da Esra Erol'un kız kardeşi Eda Erol ile nişanlanmıştı. Kasım ayında nikah masasına oturmaya hazırlanan Alişan ile Eda Erol ayrıldı. Ayrılık nedeninin Eda Erol'un eski sevgilisi Ogan Şenyolcu olduğu konuşuluyor. 

AYRILIK NEDENİ ESKİ SEVGİLİ

1,5 ay sonra nikah masasına oturmaya hazırlanan çiftten kötü haber geldi, Eda Erol ile Alişan yollarını ayırdı. Ayrılık nedeninin Eda Erol'un, eski sevgilisi Ogan Şenyolcu olduğu iddia edildi. Çift 'eski sevgili' nedeniyle şiddetli bir tartışma yaşadı.

"ÇOK DEĞERLİ NİŞANLIMLA..."

Kavganın ardından Eda Erol önce Instagram hesabını askıya aldı, ardından da "Çok değerli nişanlımla yollarımızı iki medeni insan gibi ayırdık" açıklamasını yaptı.

AİLE ÜYELERİ EL ATTI!

Ayrılığın ardından Bihter Erol hesabın çalındığını ve haberlerin yalan olduğunu söyledi. Bu açıklamanın ardından Alişan'a ulaşmak isteyen haberciler telefonunun kapalı olduğunu ve ulaşamadıklarını söylediler. Tüm bu olaylardan sonra gerçek ortaya çıktı. Meğer çift gerçekten anlaşıp bu ilişkiye son vermiş.