Son günlerde sosyal medyada genç şarkıcı Aleyna Tilki ve ünlü sunucu Behzat Uygur arasında çıkan tartışmaya, ünlü şarkıcı Alişan'da dahil oldu.

Geride bıraktığımız günlerde ünlü sunucu Behzat Uygur, genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin, Alman fotoğrafçının sosyal medya hesabında paylaştığı bir fotoğrafı alıp kendisiymiş gibi paylaşmasına takılmıştı. Bunun üzerine sevilen şarkıcı Tilki, "Behzat Uygur kim, ünlü biri mi?" açıklamasını yapmıştı. Bu polemiğe nişanlısı Eda Erol'dan yeni ayrılan ünlü şarkıcı ve sunucu Alişan'da katıldı. Genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin Behzat Uygur'u tanımıyormuş gibi yorumlar yapmasına göndermede bulunan sevilen türkücü Alişan, "Abi sen kimsin? Daha önce tanışıyor muyuz? Neden seni takip ediyorum? Bilgilendirirsen sevinirim" yorumu yaptı.

Ünlü sunucu Alişan'ın, sosyal medya hesabında Behzat Uygur'un paylaşımının altına yaptığı yorumu görenler, "Nişanlısını çabuk unuttu", "Aşk acısını ne çabuk atlattı" şeklinde değerlendirmeler yapıldı.

ALİŞAN KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerden biri olan ünlü şarkıcı Alişan, 1976 yılında İstanbul'da doğdu. Aslen Bingöl'lü olan ünlü şarkıcı Alişan'ın müziğe karşı yeteneği çok küçük yaşlarda anlaşılmıştır. Lise yıllarında babasının desteği ile kaset çıkaran Alişan, ilk albümünü 1991 yılında piyasaya çıkardı. Daha sonra birçok albüm çalışmasına imzasını atan türkücü Alişan, çıkardığı 'Kralı Gelse' parçası ile büyük ses getiren önemli isimlerden biri oldu. Müzik yaşamının dışında oyunculuk geçmişi de olan ünlü şarkıcı Alişan'ın ilk oynadığı televizyon dizisi 'Aynalı Tahir' oldu. Hem şarkıcılık hem oyunculuk yapan Alişan, oyunculuk anlamındaki asıl çıkışını 'Cennet Mahallesi' adlı dizide yapmıştır. Sevilen sunucu Alişan, son olarak ünlü manken Çğla Şıkel ile 'Her Şey Dahil' programını sunmuştur.