Ali Sunal'dan Güldür Güldür Show'u Eleştiren Seyirciye Tepki

Show TV'nin sevilen programı Güldür Güldür Show geçtiğimiz akşam yeni bölümü ile ekrana getirildi. Mikrofonu eline alan ve skeçleri eleştiri yağmuruna tutan seyirciyle Ali Sunal arasında gelişen konuşma geceye damgasını vurdu.

Show TV'nin sevilen eğlence programı Güldür Güldür Show, geçtiğimiz akşam ekrana getirildi. Emre Altuğ ve Evrim Akın gibi yeni isimlerle yoluna devam eden program izleyenleri eğlendirmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz akşam yayınlanan bölümde seyirci ve Ali Sunal arasında yaşanan diyalog geceye damgasını vurdu. Ali Sunal, skeçleri eleştiren seyirciyle atıştı.

'KISMEN MEMNUN KALDIM'

Ali Sunal, yeni skeç öncesi seyirci ile sohbet etmek üzere sorular sordu. Mikrofonu eline alan seyirci, 'Güldür Güldür Show'a ilk defa katıldım ve memnun kaldım. Televizyon izleme alışkanlığım pek yok., açık sözlü olayım.' demesi ile şaşırttı.

Ali Sunal, aldığı cevap üzerine 'Yani tavsiye ediyorsunuz?' dedi. Seyirci, Sunal'dan gelen ikinci soruya 'Yani, kısmen tavsiye ediyorum. Televizyondan değil buradan izlesinler. Burada mimikler falan bir şekilde kapatıyoruz.' yanıtını verdi.

'ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2'DEN Mİ YOLLADILAR?'

Seyircinin sık sık programı ve skeçleri sık sık eleştirmesi üzerine Ali Sunal, 'Pardon, sizi Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'den mi yolladılar?' diyerek gönderme yaptı.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR