Usta oyuncu Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal, sevgilisi ile birlikte Bodrum'da tatil yapıyor. Deniz keyfi yaparken magazin muhabirlerinin objektiflerine takıldığını fark eden ünlü sunucu Ali Sunal, o anda sevgilisini denizin ortasında bırakıp kaçtı.ALİ SUNAL O SORU KARŞISINDA GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI!

Show TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran sunuculuğunu Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal'ın üstlendiği 'Bir Sorun mu Var?' programında duygu dolu anlar yaşandı. Reyting rekorları kıran 'Bir Sorun mu Var?' programında çıkan soru ekranların sevilen sunucusu Ali Sunal’ı hüzünlü anlar yaşattı. Babası efsane oyuncu Kemal Sunal’ın rol aldığı Hababam Sınıfı sorusunda Ali Sunal gözyaşlarına hakim olamadı.

İşte ünlü sunucu Ali Sunal'ı 'Bir Sorun mu Var?' programında duygulandıran o soru...Yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kıran 'Bir Sorun mu Var?' programında dün akşam yaşanan duygusal dakikalardan sonra yarışmacıdan gelen teklifle stüdyoda mutlu anlar yaşandı.

Sinemanın ve dizilerin efsane oyuncularından olan Kemal Sunal, geride bıraktığımız 200 yılında 'Balalayka' adlı filmin çekimleri için Trabzon'a gitmek üzere bindiği uçakta kalkıştan hemen önce geçirdiği kalp krizi üzerine yaşamını yitirdi. Herkes tarafından çok sevilen ünlü oyuncular arasında yer alan Kemal Sunal'ın ölümü herkesi yasa boğdu. Sevilen oyuncu Sunal, bu zamana kadar toplam 82 filmde rol almıştır.