Zengin iş adamı Ali Ağaoğlu, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Duygu Su Gürpınar’la ayrıldı iddiaları hakkında ilk kez açıklama yaptı. Ünlü çift, ayrılmadıklarını açıkladı. İş adamı Ali Ağaoğlu sevgilisi Duygu Su Gürpınar ile tatil beldesi Bodrum'da, lüks yatında hafta sonları tatil keyfini sürdürüyor.ALİ AĞAOĞLU YİNE KADINLARI AŞAĞILADI!

Zengin iş adamı Ali Ağoğlu, verdiği röportajda yine kadınları aşağılayıcı yorumlar yaptı. Ağaoğlu, "Tatilde olmazsa olmazım kadınlar." sözleri ile yine yok artık dedirtti. Tatil için gittiği Bodrum'da kameraların karşısına geçen ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, tatilde olmazsa olmazları arasında kadınları da sayarak skandal bir olaya daha imza atmış oldu.

"HER YERDE VALİZİM VAR"

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, tatil için olmazsa olmazım dediği sözleri şu şekilde ifade etti: "Çok valiz taşımıyorum, gittiğim her yerde zaten valizim var. Yanımda kızlar olmazsa olmaz tabii ki…"

ALİ AĞAOĞLU KİMDİR?

Magazin dünyasında adını sıklıkla duyduğumuz zengin iş adamı Ali Ağaoğlu, 1954 yılında Trabzon'a bağlı olan Of ilçesinde dünyaya geldi. Babasının geçirdiği rahatsızlık sonucunda liseyi yarıda bırakan ve aile işlerinin başına geçen zengin iş adamı Ali Ağaoğlu, 1977 yılında Ağaoğlu Şirketler Grubunu kurdu. Zengin iş adamı Ali Ağaoğlu, 1981 yılından itibaren toplu konut inşa etmeye başladı. My World, My Office, My Towerland gibi projeleri ile Ataşehir, Ayazma ve Çekmeköy bölgelerinde başarılı projelere imza atan zengin iş adamı Ali Ağaoğlu, Türkiye'nin 8., dünyanın ise 527. en zengin iş adamıdır.