Genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin yakın arkadaşı Emrah Karaduman'ın desteği ile çıkardığı "Cevapsız Çınlama" şarkısı YouTube'dan "telif hakkı" nedeniyle kaldırıldı. Herkes tarafından izlenen ve kısa sürede miyon kere tıklanan "Cevapsız Çınlama" şarkısını tekrar dinlemek isteyenler, YouTube'da genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin çıkardığı şarkıya ulaşamadı. Çünkü YouTube, telif hakları nedeniyle Emrah Karaduman'ın desteği ile çıkan 'Cevapsız Çınlama' şarkısını kaldırmıştı.

'Telif hakkı' nedeniyle sosyal medya hesabı Twitter üzerinden açıklama yapan Emrah Karaduman ve genç şarkıcı Aleyna Tilki, yaşanan bu durumun bir yanlışlıktan dolayı yaşandığını ve 'Cevapsız Çınlama' şarkısında telif hakkı olmadığını duyurdu. Genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin yakın arkadaşı Emrah Karaduman, sosyal medya hesabı twitter üzerinden yaptığı açıklamada, "Arkadaşlar Aleyna'nın telif attığı bir durum yok, beraber gülüyoruz, YouTube'un bir açığı olsa gerek, yarın ola hayrola" açıklamasını yaptı.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki de, sosyal medya hesabından; "Ben niye kendime telif hakkı koyayım. Aleyna Tilki tarafından telif hakkı yemiş video. Kendi kendime telif atmayacağıma göre.. Sahte kimliğimle, iznim olmadığını söylemişler." mesajını yayımladı.

İLİşKİLİ GALERİLER