Son dönemin en çok konuşulan ismi Aleyna Tilki, 17’nci doğum gününü Tarabya'da verilen özel partiyle kutladı. Mekân çıkışında duygularını paylaşan genç şarkıcı, daha önce yaptığı iddialı açıklamalarına yenilerini ekledi.

LADY GAGA'YI ÖRNEK ALIYORUM

"2017’ye damga vurdum" diyerek sözlerine başlayan Aleyna Tilki, "Damgaya devam ederken ben o damgayı güzelleştirmek istiyorum. Ona Aleyna Tilki'nin "enlerimi" koymak istiyorum. Hazır olun zaten seneye dünya starıyım" şeklinde konuştu. Tilki, Lady Gaga ile aynı gün doğmasının bir işaret olduğunu söyleyerek Lady Gaga’yı örnek aldığını söyledi.

HİÇ DÜŞÜŞ YAŞAMADIM

İlk çıktığı dönemde hakkında yapılan sert eleştirilerle ilgili olarak genç şarkıcı, kendine has tarzıyla cevap verdi: Hepsi benim iyiliğim için olan eleştirilerdi. Şöyle bir durum var. Ben hiç böyle düşüş yaşamadım. Psikolojik olarak ailemi teselli ettim. Hiç yıpranmadım iyi ki de olmuş.

DEMET AKALIN KONSERİNE ALEYNA TİLKİ VE CEM BELEVİ DAMGA VURDU!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Bostancı Gösteri Merkezi’nde hayranlarıyla buluştu.

Konserin startını, Aleyna Tilki’yle Cem Belevi yaptı. Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan şarkıcı, “Bütün şovlarımı genç nesile bırakıyorum. Aleyna ve Cem, beni kırmadılar. Gençlere tavsiyem, önce kendinize yatırım yapın” diye konuştu. Sahneye Nur Yerlitaş imzalı sarı bir tulumla çıkan şarkıcı, “Bülent Ersoy kıyafetimi görecek ve isteyecek kesin” sözleriyle de güldürdü.

Kaynak: Milliyet