Emrah Karaduman'ın desteğiyle çıkardığı 'Cevapsız Çınlama' şarkısı ile popüler olan genç şarkıcı Aleyna Tilki, önceki gün Akmerkez’de magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Gelecek hafta dört halk konseri vereceğini ifade eden magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden biri olan genç şarkıcı Aleyna Tilki, “Tatlı bir yorgunluğum var. Amaçlarım büyük, dünya starı olmak istiyorum” açıklamasını yaptı. Estetik yaptırdı haberleriyle ilgili de açıklama yapan genç şarkıcı Aleyna Tilki, “Estetiğe karşı değilim, 50 yaşından sonra yaptırabilirim. Bu burnun neresini yaptırayım?” ifadelerini kullandı.

ALEYNA TİLKİ KİMDİR?

Emrah Karaduman'ın desteğiyle çıkardığı 'Cevapsız Çınlama' şarkısı ile fenomen olan genç şarkıcı Aleyna Tilki, 2000 yılında dünyaya geldi. Aslen Konyalı olan geç şarkıcı Tilki, eğitim hayatını sürdürmektedir. Lise öğrencisi olan genç şarkıcı Aleyna Tilki, TV8 ekranlarında yayınlanan ve Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını yaptığı 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' yarışmasında Gesi Bağları'nı söyleyerek tanınan pop müziğinin genç ismi Aleyna Tilki, 'Cevapsız Çınlama' şarkısı ile fenomen olmuştur.
Müzik yaşamından kazandığı para ile eğitimini devam ettireceğini ifade eden genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin annesi küçük yaşlardan beri kızı desteklemektedir.