Ünlü popçu Aleyna Tilki ile 'Müslüm' filminde Müslüm Gürses'in çocukluğunu ekrana taşıyan Şahin Kendirci arasında aşk dedikoduları magazin gündemine bomba gibi düştü. Çok geçmeden Aleyna Tilki ve Şahin Kendirci tarafından aşk söylentilerinin asılsız olduğu açıklaması yapıldı.

'TANIŞMIYORUZ BİLE'

Kanal D'de ekranlara gelen 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına bağlanan ve gündemi meşgul eden ifadeler ile ilgili açıklamalarda bulunan Şahin Kendirci, 'Bu haberlere sadece sustum. Çünkü ben annemin babamın yanında böyle şeyleri konuşmaktan utanırım. Bizim ailemizde böyle şeyler olmaz. Ben sizin elinizde büyüdüm zaten benim küçüklüğümü biliyorsunuz. Kendisi meslektaşımdır, yaptığı işi de beğeniyorum, saygı duyuyorum ama tanışmıyoruz bile' şeklinde konuştu.

'ÇOK UTANIYORUM'

Aleyna Tilki ile aşk dedikodularında adı geçen Şahin Kendirci, konuşmasına şöyle devam etti: 'Bu söylentiler nereden çıktı ben şaşırdım yani. Sosyal medyadan yazıyorlar 'Bu gerçek mi?' diye. En son size bağlanayım açıklama yapayım dedim. Bu durumlar bizim aile için yanlış durumlar. Şimdi ben konuşuyorum böyle telefonda ama annem babam yanımda çok utanıyorum.'

ALEYNA TİLKİ CEPHESİNDEN DE AÇIKLAMA GELDİ

Şahin Kendirci tarafından asılsız olduğu ifade edilen konu ile alakalı Aleyna Tilki tarafından da açıklama yapıldı. Tilki'nin menajerlik ajansı Aleyna Tilki ve Şahin Kendirci'nin aşk yaşadığı iddialarının yalan olduğu belirtildi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.