TRT FM'de yayınlanan 'Enbeğenilen' programının bu hafta ki konuğu, süperstar Ajda Pekkan'dı. Behzat Gerçeker ve Samsun Demir'in sunumuyla yayınlanan 'Enbeğenilen' programında şarkı söyleyen sevilen ünlü Pekkan, hayatı hakkında daha önce kimsenin bilmediği çok çarpıcı itiraflarda bulundu. Yaşam  felsefesini annesinin öğüdü üzerine kurduğunu ifade eden Süperstar Pekkan, "Hayat 1 gündür, o da bugündür. Değerini bilin" sözüyle, öneride bulundu.

Fecri Ebcioğlu'nun kardeşi Semiramis Pekkan'ı kendisine karşı kullandığı zamanlar oldugunu itiraf eden ünlü şarkıcı Ajda Pekkan, "Fecri Ebcioğlu ile aram bozulduğu için bana nispet olsun diye Semiramis'e 'Those were days' şarkısını yaptı ve çıkarttı. Semiramis'i çok kıskandım" açıklamasını yaptı.

"ŞÜKREDİYORUM ŞİMDİ"

"Ahmet Çapa'nın kendisine annem de söz yazarı istersen bir tanış" demesiyle, Fikret Şenes ile tanıştığını ve bu tanışma ile müzik yaşamının değiştiğini dile getiren ünlü şarkıcı Ajda Pekkan, unutulmaz şarkıların ünlü söz yazarı ile birlikte yaptıkları Paris ve Amerika seyahatlerinde ortaya çıktıgını açıkladı. Süperstar Ajda Pekkan, "O zamanlar söylerken şarkıların anlattıklarını bugünki kadar anlamamıyordum. Fikret Hanım bana 'Büyüyünce anlarsın' derdi. Şükrediyorum şimdi" dedi.