Ahu Yağtu'dan Samimi İtiraflar!

Kadın dizisinde “Pırıl” karakterini canlandıran oyuncu Ahu Yağtu, Elle dergisine verdiği röportajda çok samimi itiraflarda bulundu.

Ahu Yağtu'dan Samimi İtiraflar!

Ahu Yağtu, şöhretle arasının iyi olmadığını vurguladı ve : “Şöhretle aram pek iyi değil. Çünkü hayatımı gözler önünde yaşamayı sevmiyorum.” dedi.

Rol aldığı “Kadın” dizisinde ‘Pırıl’ karakteriyle adından söz ettiren Ahu Yağtu, Elle dergisinin kapak yıldızı oldu. Yağtu, verdiği röportajda samimi itiraflarda bulundu.

İşte Yağtu’nun açıklamalarından dikkat çeken ayrıntılar:

- Çocukken hayalim balerin olmaktı. Bunun için senelerce çalıştım, konservatuvar sınavlarına girdim fakat ne yazık ki bu hayalimi gerçekleştiremedim. Modellikle birlikte, aslında bale ve onun getirdiği aşırı disiplinin bana göre olmadığını fark ettim.

Yağtu, dışarıdan soğuk göründüğü sorusuna ilişkin: “Çok erken yaşlarda yalnız yaşamaya başladım. Bu sebeple herkese karşı daha temkinli olmayı, insanlara yaklaşmadan önce onları gözlemlemeyi ve herkesi hızlı bir şekilde hayatıma almamayı öğrendim. Şimdilerde öyle olmasa da alışkanlığımdaki bu duruş sanırım beni daha soğuk gösteriyor. Aslında gayet komik, samimi, gülmeyi seven, espri anlayışı olan biri olduğumu söyleyebilirim.” ifadelerini kullanan güzel oyuncu, iş dışında nasıl vakit geçirdiği konusuyla ilgili de: “Çalışma zamanımdan arta kalan vakti Kemal’e ayırıyor ve onunla bizzat ilgileniyorum. İlgilenmek derken, herkesin kendi köşesinde takılmasından bahsetmiyorum. Kemal’le oyun oynamak, dans etmek, birlikte zaman geçirmekten bahsediyorum.” yorumunda bulundu.

“ŞÖHRETLE ARAM PEK İYİ DEĞİL”

Yağtu, ünlü olmanın kendisi açısından çok önem teşkil etmediğini vurgulayarak şunları söyledi: “Şöhretle aram pek iyi değil. Çünkü hayatımı gözler önünde yaşamayı sevmiyorum. Sadece tek bir fotoğraf karesi ve altına uydurulmuş hikayelerle anılmak istemiyorum.  Yakın bir arkadaşımla yemek yerken fotoğrafımın çekilmesi, özel hayatımın didiklenmesi, yanımda görülen her adamın sevgilim diye yazılması, hiçbiri benim seçimim değil. Sınırlarımı her daim korumaya gayret ediyorum. “

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz